כך נערכים גופי החירום לסערה הצפויה בשבת (וידאו)

לקראת השלג בירושלים? כתבנו ארי קלמן יצא לשוחח עם סמנכ"ל איחוד הצלה אליעזר היימן ושבתי גרברצ'יק, דובר המשטרה למגזר החרדי, וחבר עיריית י"ם אריה קינג על ההערכות בשטח. צפו {כתבת שטח}

האם בשבת יירד שלג בירושלים? האם השלג ייתפס או שיירד רק שלג מעורב בגשם? שאלות מסוג זה מטרידות בימים האחרונים כל ירושלמי, וגם תושבים רבים מחוץ לעיר הבירה, המתלבטים האם כדאי להם להגיע לעשות את השבת אצל קרובי משפחתם בעיר הקודש.

בשלג הקודם, נרשמו תלונות רבות מצידם של אנשים אשר נתקעו בעקבות הסערה הכבדה. למרות שעל פי התחזית אנו לא צפויים לראות סערה דומה בימים הקרובים, יצא כתבנו ארי קלמן אל השטח לבדוק כיצד נערכים בעיריית ירושלים, במשטרה ובארגוני ההצלה לקראת השלג הכבד.

גם במשטרה נערכים לקראת הסערה הקרובה. דובר המשטרה למגזר החרדי, שבתי גרבצ'יק עדכן את כתבנו ארי קלמן במספר הוראות חשובות של המשטרה לכלל התושבים, כיצד להערך לסופה המתקרבת. בנוסף, עדכן הדובר על הערכות המשטרה והערכות לתחבורה הציבורית מחר ובמוצאי השבת.

צפו בראיון עם דובר המשטרה למגזר החרדי שבתי גרברציק:

בנוסף שוחח כתבנו עם סמנכ"ל ארגון איחוד הצלה  שהרחיב בראיון על ההערכות של הארגון ומתנדביו לקראת השלג הצפוי לרדת בירושלים. כן הרחיב על כללי הזהירות המתבקשים מהציבור הרחב בימים אלו, על מנת להערך בצורה הטובה ביותר לכל התפתחות במזג האויר.

צפו בראיון עם סמנכ"ל איחוד הצלה:

כתבנו שוחח גם עם חבר מועצת העיר ירושלים ויו"ר ועדת ביטחון וחירום אריה קינג וביקש תשובות ברורות איך בעיריית ירושלים נערכים לסופה המדוברת, והיערכות שירותי ההצלה והרפואה כדי לתת את הטיפול המהיר והיעיל ביותר למען התושב.

צפו בראיון עם אריה קינג

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.