כך סולל כץ את דרכו ללשכת רה"מ (וידאו)

האיש החזק בליכוד ממשיך קדנציה שלישית ברציפות להחזיק באחד המשרדים המשפיעים בישראל – כל הדרך לבלפור. צפו {"הבולדוזר"}

הרכבת הקלה, הנמלים החדשים, כביש ירושלים תל אביב, מחלפים, וגם פקקים אין סופיים ותחבורה ציבורית כושלת – על כולם אמון, כבר שבע שנים, השר ישראל כץ.

באופן נדיר, מחזיק כץ במשרד – שמשפיע על חייהם של כל הישראלים – כבר זמן רב ברציפות, 'הוא האיש החזק בליכוד, ומכונה "הבולדוזר".

הפרשן הפוליטי שלום ירושלמי. חושף בכתבה ששודרה באולפן שישי בחדשות 2 כי  ראש הממשלה בנימין נתניהו חושש  מכץ ונכנע לא פעם לדרישות שלו, כך למשל, כשנתניהו הגיע לכץ לבקש את אישורו לאחד את הליכוד עם הבית היהודי לפני הבחירות , כץ התנגד ונתניהו נסוג בו מהתכנית. כץ עצמו  מאשר בראיון לחדשות 2 את הפרטים.

לטענת ירושלמי , משרד החוץ לא  מאוייש בידי אף שר משום  "שכץ לא יכעס", "לא בוז'י ולא סיפור אחר. רק בגלל הרצון של נתניהו לרצות את כץ שהפך לאיש החזק בליכוד", אומר ירושלמי .

גם השר ארדן קיבל איום על בניית גשר והתקפל אף הוא בפני האדם החזק בליכוד.

לאחר שהצליח להניע שורה של פרויקטים שקודמיו לא הצליחו כמו הרכבת הקלה, הרכבת בין תל אביב לירושלים ושורה של מחלפים שיזם במהלך הקדנציות במשרד התחבורה,  כץ עצמו לא שולל ריצה לראשות הממשלה ובמענה לשאלה למי מבין השכנים מכפר אחים (גנץ או כץ) יש יותר סיכוי לרוץ לראשות הממשלה משיב  "לי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.