כך קרס החרם על איוונקה טראמפ

מי שחשב שחרם על הלייבל של איוונקה טראמפ תביא להפסקת המכירות, מוצרי הלייבל, עדיין חי ובועט בחנויות רבות. { הלייבל של טראמפ}

מי שחשב שחרם על הלייבל של איוונקה טראמפ, תביא להפסקת המכירות, מוצרי הלייבל, עדיין חי ובועט בחנויות רבות.

למרות שאיוונקה נכנסה לבית הלבן ועזבה את הלייבל, היא עדיין הפנים והרוח החיה של הלייבל שכנגדו יצא קמפיין מתריס של חברות שקראו להחרים את המוצרים של איונקה טראמפ.

 

הפריטים שמוכרת המותג של איוונקה, תכשיטים, נעליים, אקססוריז או בגדים,שחלק מהמותגים לא נכנעו לחרם והמשיכו למכור את הלייבל של אייונקה.

״אנו מקווים שהעובדה שאנו מציעים למכירה את מרכולתו של מותג זה או אחר לא משתמעת כהבעת עמדה פוליטית מצדנו, כי אנו לא מביעים בכך עמדה״, צייצו נורדסטרום בטוויטר. ״אנחנו מכירים ביכולתם של לקוחותינו לבחור בדברים שהם קונים על פי שיקול דעת אישי, ונמשיך להעניק להם את כל האפשרויות. יש לנו אלפי מותגים, יותר מאלפיים באתר בלבד, ואנו עורכים את ההיצע, זה חלק מהעסק שלנו. כל שנה אנו מקצצים כעשרה אחוזים ומרעננים את המלאי בדברים חדשים. על פי המכירות בחרנו שלא לקנות עוד מהלייבל הזה לעונה הקרובה״.

מעל 400 מפריטי טראמפ עוד נמכרים בחמישים החנויות של לורד אנד טיילור וכך גם בחנויות נוספות. ״אנו משתדלים לספק היצע אופנתי חזק״, אומרים בלורד אנד טיילור. ״אנו מעריכים את זכותם של הלקוחות לבחור את המותגים שטובים להם, ורק הבחירות שלהם מנחות אותנו לגבי הלייבלים שאנו מחזיקים״. גם במייסיז טראמפ עוד קיימת לגמרי, למרות שליין העניבות והחולצות של אביה כבר ירד מהמדפים לאחר הערה גזענית נגד מקסיקנים שהשמיע במהלך הקמפיין שלו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.