צפו בוידאו: כך שדדה כנופיית פורצים דירות של קשישים בגוש דן – תיעוד משיכפול המפתחות

לאחר שלמעלה מעשרים פעמים כבר פרצו אותם שודדים צעירים ושדדו דירות באזור גוש דן. הפריצה לדירה האחרונה הייתה גם הדירה שחשפה את שיטת פעילותם.

הסיבה לכך מאחר והדירה האחרונה אובזרה במצלמות נסתרות שהביאו ללכידתם, שהותקנו ע"י משפחה שדאגו להוריהם, ורצו לראות האם המטפלת מתנהגת כראוי באביהם .

בוידאו נצפים הפורצים כשהם מלבישים גרביים על כפות הידיים, מפרקים את הדלתות המפריעות להם לנוע במהירות בתוך הבית, ומחילים לחטט בכל מה שבמיטות ומתחת למזרונים, כשהם הופכים את כל הבית.

השיטה  היתה צינית ביותר, וכך השיגו מפתחות כפי שמתארפקד רז עובדיה קצין מודיעין בילוש במחוז ת"א צפון: אחד מחברי הכנופייה היה מתחזה לשליח שמביא משלוח דברי מתיקה לבית, ואז היה מסיח את דעתו של הקורבן, בזמן שהיה מבקש כוס מים, הוא היה משכפל ומעתיק את המפתח שלו בעזרת פלסטלינה", סיפר , "לאחר מספר ימים כשהיה ברשותם המפתח המשוכפל, היו מסיעים החשודים את הקורבן באמתלה שממתינה לו חבילה או סכום כסף בדואר, ואז באותו זמן היו פורצים לביתו".

צפו בתיעוד ממצלימות האבטחה – ובתיעוד משיכפול המפתחות – באדיבות רשת

לאחר שנחשפה הפרשה שבה הכתה כנופיית פורצים 26 פעמים באזור גוש דן , הגיע  לידי חדשות 2 התיעוד שבו נראה אחד החשודים כשהוא משכפל את מפתח הבית של זוג קשישים באמצעות פלסטלינה – וכך יוצר העתק שלו במטרה לפרוץ אל הנכס בשלב מאוחר יותר.


צפו באדיבות רשת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. היה אפשר לעוות את התמונה של הצעירה שלא לבושה בצניעות

  א.יצחק |
  הגב
 2. הגנבים הללו כמו כל הגנבים השודדים הם צכצ'כים בוגרי חינוך לפיד המנוול ימח שמו וזכרו
  אינשאלה יפרצו לך חבר'ה כאלה ויטפלו בך

  אמן |
  הגב