כך תבחרו חדר בריחה מתאים

אם יש משהו שעליו אין ספק היום, הוא שהחוויה הייחודית של חדרי בריחה היא אטרקציה מושלמת ליום גיבוש, כחלק מאירוע חברה ואפילו במסגרת של סדנת פיתוח מנהלים. לצד ארגונים שמנסים לתכנן בעצמם חדרי בריחה לעובדים, בתקווה שיצליחו להכניס אתגר והנאה לפעילות העסקית, ישנם גם לא מעט חדרים רשמיים שנפתחו בשנים האחרונות, והם מציעים חוויה מלהיבה אף יותר. זאת משום שלצד החידות והרמזים הפזורים בחדר עצמו אפשר ליהנות גם מעיצוב משלהב שמכניס את העובדים לאווירה וגורם להם להרגיש לפחות לכמה רגעים שאולי באמת הגיעו כרגע ליקום מקביל. אז איך בעצם בוחרים חדר בריחה שמתאים בדיוק עבורכם ולמטרה שלשמה אתם מפיקים את האירוע המתקרב?

הרכיבו לוח זמנים

לפני הכל, התחילו בתכנון לוח הזמנים שלכם. אם המשרד שלכם נמצא בתל אביב או בסביבתה ואתם רוצים לשלב במסגרת יום הכיף שלכם גם ארוחת צהריים בעיר או סיור מודרך באחת הפינות ההיסטוריות והקסומות שבה, כדאי שתדעו מה צפוי לקרות מתי. זוהי נקודה חשובה מאוד שכן אסקייפ רום צפוי להימשך כשעה, אבל יש לקחת בחשבון את שלב ההתארגנות, אם תפעלו במספר קבוצות שונות כדאי שתחשבו גם את הזמן שיידרש לשם החלוקה ולמפגש המחודש, וכן כדאי להוסיף זמן פנוי לאחר מכן כדי שהעובדים והמנהלים יוכלו לחלוק את החוויה ביניהם, לדון בתעלומה שפתרו יחד וגם להשוות את ההישגים שלהם מול חבריהם מהקבוצות האחרת. במידת האפשר נסו להציע זמן מוגדר לדיון קבוצתי בנושא, בין אם במסעדה או בנקודת מנוחה כלשהי במהלך היום.

אל תתרחקו מדי

מומלץ שלא תנסו לתכנן יום גדוש ועמוס שיחייב נסיעות רבות ליעדים מגוונים. חדר בריחה בתל אביב הוא אידאלי אם אתם מתכוונים לסייר באזור בכל מקרה, בעוד שנסיעה לחדר בהרצליה עשויה לגבות מכם זמן יקר. כאמור, אם בניתן לו"ז מוגדר למשך היום סביר להניח שאתם מעוניינים לדבוק בו במידת האפשר, בעוד נסיעות ארוכות ממקום למקום יפגעו בהנאה וברצף האירועים, והן גם עלולות להוביל לעיכובים בשל פקקי תנועה בלתי צפויים. יתרה מכך, עובדים רבים עשויים להיעדר מפעילויות שונות במהלך היום, בין אם בשל עבודה ובין אם מתוך סיבות אישיות. כדי שיוכלו להיות חלק מהיום הזה בכל מקרה, מומלץ לבחור חדר בריחה קרוב ונוח, כך שהם יוכלו להצטרף אל החוויה גם אם זו הפעילות היחידה שבה יוכלו לקחת חלק מתוך היום הארוך שאתם מתכננים עבורם.

באדיבות:  http://therooms.co.il/

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.