כך תבחרו מזרון איכותי

שנת הלילה שלנו היא אחד הנכסים החשובים ביותר שלנו, והגיע הזמן שנתחיל להתייחס אליו בדיוק כך. כמו אל נכס יקר שמחייב טיפול הולם והרבה השקעה. כצעד ראשון ובסיסי ביותר אנחנו צריכים לבחון מזרון איכותי שיאפשר לנו לישון טוב תוך שהוא מספק תמיכה מושלמת לגופנו. שינה לא טובה, על גבי מזרן לא נוח או לא מתאים, תוביל אותנו למקום שלילי. היא תהפוך אותנו לעייפים ותגרום לנו לפעול בעצבנות וברוגז. כדי לעזור לכם לקבל החלטה נכונה ולבחור מזרון מתאים שישפר את איכות השינה שלכם ובעיקר את איכות חייכם, הנה כמה טיפים קטנים ונושאים שעליהם כדאי לתת את הדגש.

מבנה המזרון

באופן כללי ישנם כיום שני סוגי מזרנים עיקריים – מזרון קפיצים ומזרון ללא קפיצים. הראשון, מזרון קפיצים, הוא מזרון שמספק תחושה של קפיציות, שאמורה להיות נוחה מאוד למי ששוכב עליו. מי שמעדיף מזרון מהסוג הזה חשוב שיוודא מראש שהוא רוכש מזרון שמאפשר בידוד טוב יותר של הקפיצים. רק כך תוכלו להיות בטוחים שתזוזות בצדו השני של המזרון כלל לא ישפיעו עליכם. הסוג השני, מזרון ללא קפיצים, הוא יציב יותר, גמיש והרבה פחות קפיצי, מה שמשפר את איכות השינה.

גובה ומידות

אחת הסוגיות המרכזיות בבחירת המזרון שלכם, היא סוגיית המידות, והיא נחלקת לשני חלקים. אורך ורוחב המיטה הם שני מדדים משמעותיים, בוודאי למי שמעדיף לישון במיטה מרווחת ולהימנע מבעיטות בבן או בבת הזוג, כמו גם למי שמתעורר בקלות בעקבות תזוזות בצד השני של המיטה. כך תוכלו לבחור מידות קלאסיות (160X140) או דווקא במיטה גדולה ומרווחת הרבה יותר. בנוסף, שימו לב לגובה המזרון. אם הוא גבוה מידי אתם עשויים להתקשות לטפס אליו, למשל. ודאו שהגישה אל המיטה נוחה, שהמזרון במידות הנכונות ושאין לכם אתגר גדול מדי בדרך אל המיטה – או בצאתכם ממנה בבוקר.

חברה ואחריות

חברות שונות מציעות היום מזרונים עם או ללא קפיצים, בגדלים שונים ובהתאמה לצרכים שלכם. עם זאת, לא כל חברה היא בהכרח אמינה, רצינית או מקצועית. הקפידו לבחור רק בחברה איכותית כמו פולירון, שאלו שאלות ולמדו את הוותק של החברה ואת מידת שביעות רצונם של לקוחות נוספים. חברה טובה שמאמינה באיכות המוצרים שלה גם תבטיח לכם אחריות לזמן ממושך, מה שיעניק לכם שקט נפשי. אם החברה מתחייבת לאחריות למשך עשר שנים, היא בוודאי מאמינה שמוצריה טובים וחזקים מספיק כדי לספק לכם את השינה הרציפה והטובה ביותר במשך פרק זמן ממושך זה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.