כך תבחרי את הפאה המנצחת – מדריך

פאה משיער טבעי או משיער סינטטי? מה זה פאה מעוצבת ואיך אני יכולה לדעת מה העיצוב שמתאים לי? האם כדאי לי לבחור פאה בצבע השיער המקורי שלי, או אולי לנצל את העניין כדי לעשות שינוי?

אם את מוצאת את עצמך שואלת את השאלות האלה, ולא ממש יודעת כיצד לענות עליהן או אפילו כיצד להתחיל לענות עליהן, הכנו עבורך סט של כללים ועקרונות מפתח, שיסייעו לך לבחור את הפאה המתאימה לך ביותר. זכרי כי, עולם הפאות הוא עולם מגוון, עשיר ורחב מאוד, המציע שלל אפשרויות שלעיתים יכולות לבלבל יותר מאשר לסייע. מבין כל העקרונות שנפרט בשורות הבאות, העיקרון החשוב ביותר הוא למצוא את הפאה שאיתה את מרגישה הכי בנוח, הפאה שמחמיאה לך יותר מכל האחרות. כל יתר העקרונות אמורים רק לסייע לך להגיע לשם:

  1. היכנסי לקטלוג פאות וקבלי רושם ראשוני על היצע הפאות שעומד בפנייך. קטלוגים יסייעו לך לזהות מאפיינים שמושכים את תשומת ליבך ושיהפכו למאפיינים מנחים בבחירת הפאה המתאימה לך, וכן לזהות מאפיינים שאת סולדת מהם, ויספקו לך את הקווים האדומים מהם תרצי להתרחק
  2. סכמי לעצמך את אותם מאפיינים לרבות צבעים, נפח, רמת ברק, אורך, עיצוב וכדומה.
  3. כעת את מוכנה להגיע אל חנות פאות ולהתנסות. בחירת הפאה המתאימה לך חייבת להתבסס על ניסוי וטעיה, אך המאפיינים הכלליים שפירטת לעצמך יסייעו לך להתמקד בפאות הנכונות, ולא להתפזר בין כל שלל האפשרויות.
  4. לאורך התהליך, חשוב שתחשפי למאפיינים הטכניים של הפאה, ובכלל זה: איכות סיבי השיער של הפאות השונות, סוג הפאה: פאת רשת, פאה להדבקה או פאה רפואית, סוג השיער שבשימוש (סינטטי או טבעי), סוגי שיער טבעי/ אנושי: אסיאתי, אירופאי, טורקי, הודי, דרום אמריקאי או אפריקאי. מאפיינים אלה, שמשפיעים ישירות על אלמנטים כמו עובי השערה, מידת הברק שלה, הגוונים הזמינים שלה וכדומה, יסייעו לך לסנן טוב יותר את האפשרויות ולהתמקד באפשרויות המתאימות לך.
  5. עד השלב הנוכחי, ביצעת את כל הפעולות הנדרשות כדי ליצור תהליך בחירה קל וסביר, שיודע להתמקד בסוגים ספציפיים של פאות, ולא להתפזר בין כל האפשרויות. משלב זה, יהיה עלייך לקבל החלטה על בסיס התאמת הפאה לצבע פנייך ולמבנה שלהן, לצבע העיניים ולצבע עור הגוף, ועל בסיס תחושת הנוחות שמעניקה לך הפאה.
  6. כמו כן, שימי לב שמחירי הפאות השונות יכולים להשתנות מאוד בהתאם לסוג הפאה וסוג סיבי השיער, ואם את מוגבלת בתקציב, מומלץ לבחון את הנושא כבר בשלבים הראשונים ולהתמקד בפאות שמתאימות למסגרת התקציב שלך

כאמור, ישנם פרטים טכניים רבים שאפשר לפרט בפנייך סביב עולם הפאות, אך בסופו של דבר, הבחירה שלך צריכה לאזן בצורה הטובה ביותר בין איכות הפאה, מחיר הפאה ועד כמה את מרגישה נינוחה ויפה עם הפאה שבחרת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.