כך תראי קורנת ויפה

עונת החתונות כבר כאן: הכנה לאירוע דורשת מאיתנו להתכונן הרבה לפני האירוע, הכלה או המשפחה מסביב. שגרת הטיפוח צריכה להיות יומיות, שיחה עם הקוסמטיקאית חגית לפה על טיפולים מיוחדים ושגרת טיפוח


כולנו רוצות להיות מושלמות וזוהרות ביום החתונה, הטעות הנפוצה בקרב נשים וכלות היא כדי להיות יפה בערב הגדול, מספיק להגיע למאפרת הנכונה שתעשה את הקסם שלו ויהפוך אותנו עם עור קורן וזוהר. לכן, זה לא מדויק כי מאפרת מקצועית תעשה את עבודתה נאמנה, אבל כדאי שתדעי שיש לך השפעה גדולה ביותר על התוצאה הסופית.

הסוד לעור בריא וקורן ביום החתונה הוא להתחיל את שגרת הטיפוח שלך הרבה לפני שבחרת מאפרת, ואם נהיה מדויקים נגיד שעדיף לעשות זאת כבר מהרגע שהתארסת. גם אם לא הקפדת על כך עד כה, ההצעה זו בדיוק ההזדמנות שלך להתחיל דף חדש ולהפוך את טיפוח עורך לעניין שבשגרה, וגם אם את מרגישה שאין לך זמן לדחוף ביקור אצל הקוסמטיקאית ללו"ז הצפוף של ההכנות לחתונה, קחי לעצמך שניה ותעשי, אנחנו מבטיחים לך שהתוצאה מדהימה ותגרום לך להרגיש יפה, קורנת ומלאת ביטחון.
בשיחה עם הקוסמטקאית חגית לפה, קיבלנו הדרכה על טיפוח ליום הגדול ושגרה של טיפוח בכל ימות השנה:
חגית לפה

 

כדי להיראות יפה וזוהרת את צריכה שגרת טיפוח שהיא טיפול נכון ומדוייק לך! 
כדי שעור הפנים יראה זוהר ולא עייף ומתבגר, צריך לעשות טיפול אנטי אייג'ינג, כדי לגרום להזרמת הדם וחידוש העור או הרקמות. כדי שתוכלי להראות צעירה ורעננה יותר.
חשיבות הטיפול אצל קוסמטיקאית טובה נובע מהעובדה שצריך לדעת להשתמש בחומרים פעילים ולא לגרום לעור להתייבש, צריך להזין את הפנים בלחות מתאימה, כמו טיפולי מזותרפיה ו/או פילינג יהלום שמחדירים לעור רכיבים טובים כדי שהוא יראה צעיר ורענן יותר.
מהו טיפול מזותרפיה, וכמה הוא חשוב לעור הפנים? מזותרפיה היא טיפול באמצעות מכשיר, הכולל מחטים קטנות ודקות. המטפלת עוברת עם המכשיר על כל אזורי העור המיועדים לטיפול. הדקירות אינן כואבות. הדקירות הללו גורמות להרס מבוקר של החלק החיצוני בעור, ומעודדת ייצור של תאי עור חדשים ובריאים, רעננים וצעירים יותר. הפעולה מעודדת גם יצור של קולגן חדש, אותו חלבון האחראי על מוצקות העור. מרכיבים נוספים של העור עוברים הרס מבוקר ולאחר מכן בנייה מחדש, בצורה תקינה יותר.
איזה פילינג יהלום שאת ממליצה עליו? פילינג יהלום הינו טיפול, בעצם סוג של שיוף השכבה העליונה של העור במקביל לשאיבת תאי העור, השימוש ביהלום מאפשר להסיר תאי עור מתים ולגלות תאים חדשים וצעירים. הייתרון ברור לא רק בחידוש שכבת העור אלא גם ברמת הניקיון וביכולת של העור לקלוט ולספוג כל טיפול קוסמטי או תכשיר שימרח על הפנים, קרוב למועד הטיפול בפילינג יהלום. בשלב זה העור יכול לקלוט יותר לחות וויטמינים, כך שהטיפול אפקטיבי יותר. לאחר הפילינג אני משלבת עיסוי והחדרה של חומרים אקטיביים מתאימים, בפילינג יהלום יש אפשרות לשלוט על רמת החדירה והקילוף של העור.

המלצות שלך לשגרת טיפוח לפני ואחרי החתונה? כדי להביא את העור למצב אידאילי בכל ימות השנה, אני ממליצה לשמור על שגרת טיפוח קפדנית: ניקוי הפנים בבוקר ובערב, מריחת סרום לפני הנחת קרם לחות המתאים לעורך הן בבוקר והן בערב. ולא לשכוח מקדם הגנה לפנים, כדי שבעתיד לא יהיו נזקים של פיגמנטציה בעור.

יש עוד המון טיפולי פנים, לכל אחת יתאים משהוא שונה ואחר. לכן מומלץ להגיע לייעוץ אצל קוסמטיקאית שתאבחן את הפנים לפני קבלת הטיפול המתאים לך.

מוצרי קוסמטיקה חגית לפה, מיוצרים כחול לבן

רק בשמחות!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.