ישראל מתכוננת להלוויית שרון, ביום שני I התקשורת העולמית מסקרת: "גיבור ובולדוזר" I תחנות בחייו של מנהיג – (וידאו)

כלי התקשורת בעולם מסקרים את מות שרון במילה אחת "בולדוזר", ברשת CBS האמריקנית תיארו את שרון כ"אגרוף הברזל" של ישראל, כחייל, כגנרל, וכראש ממשלת ישראל, אריאל שרון היה נחוש בהגנה על המדינה היהודית, והדגישו שאריק "היה נודע כחסר רחמים בהתמודדות מול אויבי המדינה".

באתר רשת "פוקס ניוז" האמריקנית נכתב, "שרון היה אדם נועז וחסר פחד, שהותיר אחריו מורשת פוליטית בעייתית, אפילו אחרי שמונה שנים מאז נפל למשכב", ומוסיפים, "עדיין קשה לומר מה היה מקומו של אריאל שרון בהיסטוריה".

הניו יורק טיימס כתב: "אריאל שרון, אחת הדמויות המשפיעות ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל, מפקד צבאי ומנהיג פוליטי מת בשבת בבית חולים ליד תל אביב והוא בן 85".

צפו בסיקור העולם – באדיבות רשת

המדינה מתכוננת להלוייתו של אריק שרון, ארונו יוצב ביום ראשון בכנסת ושם יערך לו טקס אשכבה, וכל הציבור יוכל לעבור על פניו ולחלוק לו כבוד אחרון ולהיפרד ממנו.

אבטחה כבידה סביב ארונו של שרון שתבוא מתל השומר עד ירושלים, וביום שני מטקס האשכבה במשכן הכנסת עד לחוות השקמים. בטקס האשכבה במשכן הכנסת ידברו בניו עומרי וגלעד והרמטכ"ל בני גנץ. טקס האשכבה, שיהיה בעל אופי צבאי, ייחתם כשארונו של שרון יועלה על רכבים צבאיים בליווי שמונה אלופי צה"ל ולא שישה כמקובל. הרכבים יעשו את דרכם לחוות שקמים ויעצרו בדרך באתר ההנצחה בלטרון על מנת להיפרד מפורום המטה הכללי. שרון ייטמן ביום שני בגבעת הכלניות בחוות שקמים בשעה 14:00 בצהריים ליד לילי רעייתו.

צפו בתחנות סיפור חייו ממתי שנלחם כימני בממשלה ובסופו ניתוק אלפי יהודים באכזריות נוראה,- כתבה מערוץ 2 – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.