"כל הדיונים על הצוללות היו מתועדים"

ראש הממשלה נתניהו מגיב להאשמות נגד עורך דינו דוד שמרון על ניגוד עניינים. "כל הדיונים על עסקת הצוללות היו מתועדים, ממוסמכים ושקופים", אמר נתניהו בפתח ישיבת שרי הליכוד. { נתניהו מגיב}

שבוע לאחר חשיפת ערוץ 10 על עסקת הצוללות עם גרמניה שעוררה סערה,  ראש הממשלה נתניהו  מגיב להאשמות נגד עורך דינו  דוד שמרון על ניגוד עניינים. "כל הדיונים על עסקת הצוללות היו מתועדים, ממוסמכים ושקופים", אמר נתניהו בפתח ישיבת שרי הליכוד.

השר אלקין יצא להגנת נתניהו ורמז כי מדובר בעלילה על רקע פוליטי. "מי שלא מנצח את ראש הממשלה בקלפי מנסה כל מיני דרכים אחרות", אמר אלקין.

ביום שישי האחרון הוציאה לשכת ראש הממשלה הודעת הבהרה בעקבות הפרשה. "הפעם הראשונה שבה נודע לראש הממשלה שעו"ד שמרון מייצג גורם עסקי הקשור לפרויקט הצטיידות של חיל הים הייתה שלשום, כשערוץ 10 פנה לבקשת תגובה", נכתב בתגובה. "עו"ד שמרון מעולם לא שוחח עם ראש הממשלה בנושא צוללות, ספינות, או כל נושא אחר הקשור בלקוחותיו. עו"ד שמרון לא שוחח עם ראש הממשלה על לקוח זה, ולא על שום לקוח אחר".

עו"ד דוד שמרון, שמשמש גם כפרקליטו האישי של ראש הממשלה נתניהו, פנה במכתב ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט ופירט את השתלשלות העניינים סביב רכישת הצוללות מהמספנה הגרמנית. במכתבו ליועץ המשפטי לממשלה, ציין עו"ד שמרון כי לא היה לו כל קשר או מגע בין המספנות לבין ממשלת ישראל. הוא טען כי לא נפגש ולא דיבר עם איש מגורמי הביטחון או עם ח"כים בנוגע לסוגיה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.