"כל החיילים בורחים – ליברמן כמו חתול"(וידאו)

המרצה המפורסם הרב אמנון יצחק התייחס בדרשתו השבועית באור יהודה לפיגוע הדריסה בירושלים וכינה את שר הביטחון ליברמן "חתול". צפו בקטע המלא והמרתק {רבי אמנון תוקף}

המרצה המפורסם הרב אמנון יצחק התייחס בדרשתו השבועית באור יהודה לפיגוע הדריסה בירושלים, וכינה את שר הביטחון ליברמן "חתול":


בפתח דרשתו הוא התייחס לפיגוע הדריסה,"אני עושה הפסקה ורוצה להגיד בעקבות 4 החיילים שנרצחו ע"י מחבל רוצח ששוחרר ממאסר וחזר לרצוח,  מעניין אותי מה המסר שמקבלים אוייבינו, שרואים את הסרטון בו נראית המשאית דורסת חבילה של חיילים, וחיילים שהיו רחוקים מרחק רב ממנה עם נשק, כולם ברחו, מה אתם בורחים, זה דריסה ברוורס על החייילים, ואיש לא עושה כלום, למה, כי פוחדים, רק אזרח עם אקדח עצר אותו, וכל החיילים שהם מסיימי קורס קציינים עם הנשק בורחים, איזה תמונה זאת לאוייבי ישראל". אמר המרצה בצער.

הרב אמנון הקרין את תיעוד הדריסה לציבור באור יהודה, תוך שהוא מבקש מהציבור שיראו מה קורה ליד האוטובוס: "שימו לב, תראו איך הוא עובר ברוורס, ואיך החיילים מתחילים לברוח, לאן הם בורחים?, ותראו איך הוא משתולל על המשאית הולך וחוזר על החיילים".

כאן עבר הרב אמנון ללגלג על שר החוץ אביגדור ליברמן: "הוא הפך לחתול, כל ההבטחות שלו לא נשאר מהם כלום". וחזר לביבי: "עכשיו הוא מקבל אומץ של טראמפ", שמעתי ממקור בכיר בצה"ל שאמרו שהפיגוע היה כדי לסכל תוכנית בעד ישראל להראות שירושלים בעד ישראל בעקבות תוכנית העברת השגרירות לירושלים, זה הראש המעוות". אמר הרב

הרב אמנון סיים את דבריו ואמר: "בצה"ל אומרים שצריך חתירה למגע, איזה בדיחה, איזה חתירה ואיזה בטיח, כולם בורחים".

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בסד
  צדיק צודק ותמיד ילך על פי הצדק זה רבי אמנון חזק וברוך כל מילה בסלע!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. התקשורת כשמע היא בפי הרב תשקורת. בימים האחרונים הביאו כל מיני אנשים שונים ומשונים להסביר לנו שכל מה שאנחנו ראינו במו עיננו בסרטון של "הבריחה הגדולה" זה לא מה שראינו אלא אחד הסביר (אלמוז) שהיה חתירה למגע. אחד הסביר שאחרי ממצאים רואים על גופת המחבל כמה סוגי כדורים זאת אומרת שהחיילים חתרו למגע. הייתה חיילת שאמרה שזה לא בגלל אזריה או מצד שני חתרנו למגע. כמה התשקורת עובדת רק בשביל לעבוד על הציבור בשביל להגיד דבר אחד מה שאתם ראיתם זה לא מה שאתם ראיתם ולמה? בשביל להסתיר שהחיילים מושפעים ממקרה אזריה וחושבים פעמיים ופוחדים לירות. מה לעשות שהסרטון לא משקר ורואים את תגובת החיילים?.
  נ.ב מומלץ לראות את כל ההרצאה שבו הרב דיבר על פתח לנפילה וחיבר זאת לעשרה בטבת.
  הרצאה מאוד יפה. אפשר למצוא אותה ביוטיוב ובשופר (עדיף משופר בשביל לא להכשל).

  תודה לרב.

  ועוד מומלץ לראות את הסרטון איציק במגדל השמירה מהתחלה ועד הסוף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב