"כל הק"סניקים זבלים": נהג אוטובוס חרדי במופע קללות איום

זה קרה אמש בדרך מק"ס לבני ברק: נוסע תמים שעלה לאוטובוס, ספג צעקות וקללות גסות במיוחד מנהג בעל חזות חרדית, כל זאת רק בגלל שנוסע לפניו, התנהג שלא כיאות. צפו בוידאו המזעזע

נוסעי קו האוטובוס מקרית ספר לבני ברק, נדהמו אתמול (שני), כשצפו בהתנהגותו חסרת המעצורים של נהג, הנראה חרדי, בקו אוטובוס בעיר.

בסרטון שנפוץ בשעות האחרונות ברשתות החברתיות, נראה הנהג, בעל חזות חרדית, כאמור, כשהוא "מאבד את זה" לגמרי ופותח בצעקות וקללות מול נוסע שרק עתה עלה לאוטובוס, ובוודאי לא התעמת או רב עם הנהג.

לפי הסרטון, נראה כי אדם שעלה לפני כן והתנהג באלימות מול הנהג, הוציא אותו מהכלים, אלא שזה בחר להפנות את העצבים – לנוסע הבא שעלה אל האוטובוס, חרדי אף הוא.

הנוסע ההמום לא האמין שנהג בעל חזות חרדית יוציא מפיו קללות גסות ואיומות כמו שזה הוציא כלפיו בזו אחר זו, ותיעד את המקרה על מנת לפנות לחברת 'קווים' בה אירע האירוע החמור.

"הנורא מכל", אומר נוסע שהיה בעת האירוע באוטובוס המדובר, "שהנהג בחר לעלוב ולצעוק בנוסע, כתושב קרית ספר, וצעק עליו בגלל הנוסע הקודם, כשהוא אומר לו בצעקות: 'אתם הק"סניקים (תושבי קרית ספר) כך וכך'".

צפו בוידאו המזעזע:

פנינו לדוברות חברת 'קווים' לקבלת תגובה על המקרה, ומ'קווים' נמסר: "הנהג היה בסערת רגשות לאחר שהותקף על ידי נוסע אחר. למרות זאת, אנו מצפים ממנו לאיפוק ולהתנהגות אחרת. הנהג יוזמן לברור".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.