כל השערים ננעלו? "חכם שלום כועס על גואטה"

נשיא המועצת, מרן חכם שלום כהן נשאר בכעסו על ח"כ גואטה זאת למרות התערבותו של זקן המועצת חכם שמעון בעדני שניסה לרכך את מרן חכם שלום. הערכה: גואטה יתפטר בראשון

אם לא יהיו הפתעות של הרגע האחרון, ח"כ יגאל גואטה יתפטר ביום ראשון מתפקידו, גואטה קבע פגישה עם יו"ר הכנסת ביום ראשון ב10:45 והוא נחוש להתפטר. הסערה בקרב פעילי ש"ס שהביאה להתפטרותו של גואטה נחשפה לראשונה ב'אקטואליק'.

על פי הדיווח של אוריה אלקיים ב'כאן', נשיא המועצת, מרן חכם שלום כהן נשאר בכעסו על ח"כ גואטה זאת למרות התערבותו של זקן המועצת חכם שמעון בעדני שניסה לרכך את מרן חכם שלום. נסיון שכאמור עד לרגע זה לא צלח, יש אפילו שטוענים שהוא איים להתפטר באם גואטה יפוטר.

אתמול נשאלו רבני הציונות הדתית, הרב דוד סתיו והרב שרלו, האם יתירו להשתתף בחתונה של זוג גברים והשיבו בשלילה. כלומר, אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו רבני שס.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני לא מאמין שהוא יתפטר זה משחק על הרבנים

  דרעי מכוון אותו בדיוק מה לומר ויותר מה לא לומר

  משה |
  הגב
 2. זה הצגה עד שדרעי יחזור

  ביזיון מה שקורה בשס עם עידוד התועבה בתירוצי סרק

  קריספל |
  הגב
 3. המילים הכי חשובות "מה לעשות! אין לי שיקול דעת בנושא הזה"

  גואטה בתוכנית של רזי ברקאי בגלי צה"ל, שם סיפר שהשתתף בחתונה. "הוא אמר שהוא רוצה שאקדש אותו בחופה. אמרתי שאני לא מבין בזה. הוא אמר לי שהוא הומו והוא מתחתן עם גבר. אמרתי שאני עוד יותר לא מבין בזה. הלכנו כל המשפחה, אני, אשתי והילדים. בדרך כלל אני לא אומר לילדים שלי לאיזה אירועים ללכת, אבל באירוע הזה אמרתי להם שההתייצבות היא חובה. לפני כן אמרתי לילדים שלי 'אנחנו הולכים לשמח אותו בגלל שהוא בן אחותי ואני רוצה לשמח אותה, אבל שתדעו שהתורה אומרת שזה אסור וזה תועבה'. מה לעשות! אין לי שיקול דעת בנושא הזה".

  https://soundcloud.com/9wdut072i26r/qcuqqrgwzisn |
  הגב