"כל טלפון לקרובי משפחה בפיגועים ואסונות, פוצע את הנפש"

ארי המניק, עורך 'חדש על הבוקר' ברדיו 'קול ברמה' בראיון מיוחד, על הרגעים הקשים, המרגשים וההישגיים במהלך עבודתו כעורך תכנית אקטואליה משפיעה

הם שולטים על מה שתשמעו ברדיו שלכם. אותם עצמם אמנם, בדרך כלל, לא תשמעו, אבל את מעשי ידיהם בהחלט כן: קבלו את עורכי תכניות האקטואליה ברדיו, ששולטים על סדר היום החרדי, מזפזפים בין מרואיינים ללחצי השדרנים ועל הדרך החשש היומיומי: מה יהיה אם המרואיין ה"כבד" אתו קבעו ראיון בלעדי לתכנית שלהם, ועליו בנו את הכותרות המרכזיות, יבריז ברגע האחרון?

עורכי תכניות האקטואליה בתחנות הרדיו החרדיות, מתראיינים לראשונה בפרויקט חג הפסח של 'אקטואליק', ומדברים על הכל.

 

והפעם: ארי המניק, עורך 'חדש על הבוקר' ברדיו 'קול ברמה'. כל בוקר ב-08:00

 

ארי המניק, 28, נשוי + 2. מתגורר בבית שמש, ומתעסק גם ביחסי ציבור במשרדו של המפיק דוד פדידה. "למדתי בישיבת קול תורה, ובמקביל למדתי לתואר ראשון בפוליטיקה ותקשורת", הוא מספר

מתי התחילה הקריירה ברדיו?

"הכרתי את נועם זיגמן במהלך הלימודים במכללה, וכשהוא קיבל לידיו את הגשת רצועת הבוקר בקול ברמה, הוא פנה אלי בהצעה לערוך אותה".

ראיון מוצלח?

"בתקופת מעצרו של תלמיד הפלג הירושלמי באילת, הרחוב החרדי סער סביב מספר גרסאות אודות נסיבות מעצרו. לאחר מאמצים רבים, איתרנו את נהג המונית שהסיע את הבחורים טרם מעצרם וחשפנו את השתלשלות המעצר האמיתית".

כישלון?

"מאזין שמעביר תחנה באמצע התכנית כי לא מצא בה עניין, זהו כישלון מבחינתי. השאיפה היא ליצור תכנית מגוונת שתרתק את כל סוגי המאזינים".

רגע קשה?

"לפנות לקרובי משפחה ששכלו את יקירם בבקשה להתראיין ברדיו. זה פוצע את הנשמה בצורה שאי אפשר לתאר".

הצלחה?

"להוביל סדר יום בנושאים ציבוריים כמו ביטול מתווה הכותל, עצירת עבודות הרכבת בשבת ועוד".

שיא הקריירה?

"עוד לא הגעתי לשם, שואף בכל יום לעוד".

רגע מרגש במיוחד?

"בין הזמנים ניסן תשע"ז. בחור ישיבה שטייל עם חבריו בנחל אוג, נעדר שעות ארוכות והיה חשש כבד מאד לחייו. העלנו לשידור אחד מחבריו לטיול שסיפר בדמעות על הדאגה לשלומו. לפתע, תוך כדי השיחה, נשמעות צהלות שמחה וזעקות 'מצאנו אותו', והחברים פצחו בשירת 'חסדי ה' כי לא תמנו' ספונטנית, והכל בתוך כדי השידור".

פדיחה זכורה?

"ב"ה עוד לא קרתה פדיחה ששווה אזכור, אבל היא עוד תגיע, אני בטוח".

ולסיום, השאיפה לעתיד?

"להצליח, בכל תפקיד שאבצע".

עוד בפרויקט:

רפי פרלשטיין: "תכנית בה לא הצלחתי לייצר כותרות משפיעות, מבחינתי היא כישלון"

דודי איינהורן: "ההישג הגדול עד היום הוא המתיחה על קרנית פלוג"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.