כל מה שרציתם לדעת על קונסולת המשחקים המובילה xbox 360

 

אין אלה חדשות מפתיעות במיוחד, ילדי הדור הזה מעדיפים להיות צמודים למסכים. יכול להיות זה המחשב, הטאבלט, טלוויזיה או סמארטפון, אולם כיום ליותר ויותר ילדים יש גם קונסולת משחקים בבית, ומידי שנה מכריזה חברה זו או אחרת על השקת קונסולה מתקדמת יותר עם שלל פונקציות חדשות. אחת הקונסולות האהודות והפופולאריות ביותר בעולם היא xbox 360.

מדוע ה xbox 360כה פופולארי?

קונסולה זו היא מבית חברת מיקרוסופט, אחת החברות המובילות בעולם, לכן המכשיר מיוצר על פי הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר. בנוסף, ולמרות שקיימות עוד כמה קונסולות פופולאריות של חברות אחרות כמו סוני או נינטנדו, קונסולה זו מבטיחה שעות מרובות של חוויית משחק יוצאת מן הכלל, ובחנויות השונות קיים מבחר רב של משחקים לבני כל הגילאים, ישנם כאלה המתאימים באופיים יותר לבנים, וחלקם מתאימים לבנות:

משחקי הרפתקאות, תפקידים, אקשן, מרוצים, ספורט, יריות ועוד. כדאי לזכור, xbox 360 פופולארי גם בקרב אנשים מבוגרים, אלה שמכורים למשחקים עוד מהילדות, מה שנקרא כיום – גיימרים. בין אם מדובר בקהל הילדים או בין אם מדובר בקהל הגיימרים המבוגרים, כולם כאחד נוהגים לעקוב בצורה יסודית אחר כל משחק חדש שיוצא לשוק.

מוצר שאיננו קופא על שמריו

מכיוון שמדובר בחברת מיקרוסופט, היא עסוקה כל העת בפיתוח ושדרוג הקונסולה, בהטמעת טכנולוגיות חדשניות, כך שמכשירי ה xbox 360 הופכים כל העת למתקדמים ומתוחכמים יותר ועם פונקציות נוספות. כיום ניתן לרכוש קונסולה עם מצלמת קינקט, כך השחקן יכול לשחק ללא השלט אלא רק בעזרת תנועות הגוף שלו וקולו.

מדוע לרכוש קונסולה זו ולא אחרת?

שלטי הקונסולה הינם אלחוטיים, הם נוחים לשימוש ולכן השחקן יוכל לשחק למשך זמן ממושך מבלי להתעייף. הקונסולה מאפשרת לשחק עם עוד אנשים, לשחק דרך הרשת, ואם מתבצעת פריצת xbox 360 , ניתן באמצעות תוכנות להוריד כל משחק, מה שמביא לחיסכון ניכר בעלויות שכן מחירי המשחקים אינם זולים. זאת ועוד, קיימת גם אפשרות להקשיב למוזיקה ואפילו לצפות בסרטים.

מהו מכשיר פרוץ?

כיום כמעט כל אחד יוכל לרכוש קונסולה שאיש מקצוע פרץ אותה. כבר אין יותר שום צורך להוציא מאות שקלים ואף יותר על משחקים, כאשר הקונסולה פרוצה ניתן להפעיל אותה באמצעות דיסק חיצוני וכונן קשיח. כמו כן, ישנה אפשרות לעשות שימוש בדיסקים צרובים.

היכן לרכוש?

בחנות ג'ויסטיק פלוס, אחת המובילות בתחומה בארץ ולה כמה וכמה סניפים במספר ערים, תוכלו למצוא קונסולות xbox 360 במגוון דגמים ובטווחי מחירים משתנים, כאשר לחנות גם מעבדת תיקונים האחראית על תיקוני מכשירים ופריצת קונסולות מכל הסוגים. בנוסף כאן תוכלו למצוא גם אביזרים נלווים לקונסולה כמו שלטים, מצלמת קינקט, גיטר הירו, שנאים וכל שנדרש על מנת לשדרג את חוויית המשחק, והכל במחירים סופר אטרקטיביים!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.