כל מה שרציתם לדעת על ריצוף לבית

בעת בניה או שיפוץ של הבית יש להתייחס לגורמים רבים אשר יכולים להשפיע בסופו של דבר על החיים במקום. אחת מהנקודות שיש להתייחס אליהן הינה הריצוף של הבית שמשפיע על המראה שלו מבחינה עיצובית ומעניק נוחות בחיי היום יום. רכישה של ריצוף לבית תתבצע בחנויות המתמחות בכך שמחזיקות מלאי מגוון וצוות מקצועי שיכול לעזור בבחירת הריצוף המתאים ביותר אם יש צורך במתן עזרה.

התייחסות לריצוף כאלמנט עיצובי לבית

הליך בניה או עיצוב של בית בעת שיפוץ הינו הליך שדורש התייחסות לפריטים רבים ולשלל אלמנטים. ההתייחסות אל הריצוף של הבית צריכה להיות התייחסות של אלמנט עיצובי. הריצוף משפיע על המראה של הבית, על המראה של הריהוט והוא יקבע את היחסים בין האלמנטים השונים שנמצאים בו (כמו למשל ארונות המטבח, הדלתות וכיו"ב).

כיוון שהריצוף נשאר בבית לאורך שנים רבות ואינו מתקלקל או נפגע, יש להתאים לכל בית את הריצוף שיתאים לו ביותר. הריצוף שייחשב טוב ביותר עבור בית ספציפי הינו ריצוף שיתאים לכל בני הבית, לעיצוב הכללי אשר חותרים להשיג במקום ומובן שהוא חייב לעמוד במסגרת התקציב שנקבעה מבעוד מועד.

גרניט פורצלן

אריחי הקרמיקה, גרניט פורצלן, הם אריחים שמיועדים לריצוף ולחיפוי של קירות. אריחים אלו מיוצרים באופן מלאכותי וזאת בניגוד לאריחים טבעיים שנחצבים בטבע. השימוש באריחים אלו מביא איתו כמה יתרונות לבית ולסביבה ובהם:

  • איכות וחוזק – הליך הייצור של אריחי גרניט פורצלן מעניק לכל אריח עוצמה גבוהה ומבטיח איכות בסטנדרט גבוה. החוזק של האריחים מתבטא בעמידות גבוהה מול חומרים המכילים כימיקלים ועמידות מול שחיקה (משמעותי בהנחת החפצים וגרירתם על הריצוף).
  • דיוק הייצור – אחד מהיתרונות של בחירה בריצוף גרניט פורצלן הוא הדיוק של כל מרצפת. שלא כמו במרצפות שהן טבעיות ולא תמיד משתלבות זו בזו, כאן ישנה התאמה בין האריחים וגם אם הם אינם נראים זהים זה לזה במדויק הם מתאימים ומשתלבים היטב יחד.
  • שמירה על משאבי הטבע – שלא כמו באריחים טבעיים בהם יש צורך לחצוב במשאבי הטבע ולפגוע בהם, באריחים העשויים מגרניט פורצלן אין צורך לבצע פעולה של חציבה, כל הייצור הוא תעשייתי וחוסך פגיעה סביבתית.
  • מחיר – המחיר של אריחי גרניט פורצלן נמוך יותר ממחיר האריחים הטבעיים והוא מעניק מראה לא פחות מרשים מהם (לפעמים המראה מרשים הרבה יותר). הייצור התעשייתי של האריחים אפשר להפחית את המחיר שלהם והוא נותן לכל אחד הזדמנות ליהנות ממראה מושלם בבית.
  • עיצוב – השליטה בתהליך הייצור של האריחים היא שליטה מלאה וחלק מתהליך הייצור הוא עיצוב של כל אריח. העיצוב נבחר בקפידה לאחר בחינת אפשרויות השוק, בחינת האריחים הטבעיים וכל אריח נוצר כך שהוא יעניק בסופו של דבר את העיצוב המרשים ביותר בבית.

לסיכום – איפה כדאי לרכוש ריצוף לבית

ריצוף הבית יכול להשפיע על האווירה במקום ועל כל שאר האלמנטים הנמצאים בו. הריצוף משפיע על התחושה האישית כשהולכים בבית והוא משפיע על העיצוב של המקום ולכן יש להקדיש לבחירת הריצוף זמן ומחשבה. ריצוף לבית מסוג גרניט פורצלן יוכל לספק מענה הולם לכל מי שמעוניין בביתו באריחים טובים ביותר מבחינת האיכות וליהנות ממגוון רחב של עיצובים והוא יוכל למצוא את האריחים הטובים ביותר עבורו בחנות המתמחה בתחום.

לחנות המציעה אריחי ריצוף לבית יש השפעה על העיצוב הסופי שלו ומומלץ מאד לבחור בחנות בעלת מגוון רחב של אריחים ובחנות שמחזיקה בצוות מקצועי ומנוסה שישמח ללוות כל אחד ואחת ולעזור להם למצוא את הריצוף הטוב ביותר עבורם. מבחינת מיקום החנות ומרחקה מאזור הבניה או השיפוץ, ניתן לבצע שינוע של המרצפות הנבחרות גם לאזורים מרוחקים ואם נמצאה החנות המתאימה עבורכם לביצוע הרכישה כדאי להגיע אליה גם אם היא נראית מרוחקת בתחילה.

המאמר באדיבות כורש בית לעיצוב המספק את כל פתרונות הריצוף לבית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.