כל מה שרציתם לדעת על שיטת ה-ALL ON FOUR

אחד מאותם טיפולים פופולאריים בכל הקשור לאסתטיקה ולבריאות של הפה, הוא טיפול השתלת שיניים. הודות לטיפול הנפלא, רבים מקבלים מענה מלא לצרכיהם, ואם פעם אובדן, שבירה או ריקבון של שן היה בגדר גזירה, הרי שכיום לא כך הדבר. כאשר מדובר על טיפול השתלות השיניים, ישנה שיטה שרבים מתעניינים בה ורוצים לשמוע עליה. מדובר על שיטה שפותחה בשנות ה-80 על ידי ד"ר פאלו מאלו והיא נקראת שיטת all on 4.

על איזו שיטה מדובר?

שמעתם על השיטה הזו רבות, ואינכם יודעים על מה בדיוק מדובר. אם כן, הגיע הזמן להבהיר זאת אחת ולתמיד. שיטה זו של השתלת שיניים הינה שיטה שבה מבצעים טיפול של השתלה, ובמהלכו מחדירים אל תוך עצמות הלסת ארבעה שתלים. אותם שתלים מייצרים בסיס לטובת שיבוץ של שיניים, תוך שדואגים ליצור חלוקה שווה והרמוניה על העומס, תוך שפוגעים בצורה מזערית בעצמות הלסת. על גבי אותם ארבעה שתלים שהותקנו, מתקינים גשר היושב בצורה מקבילה אל עצמות הלסת, ועל גשר זה משובצים לבסוף הכתרים.

ד"ר גיל רפלוביץ הינו מהראשונים שהביאו את שיטת all on 4 לישראל: http://implantsmile.co.il

יום אחד – זה כל מה שנדרש

 לא מעטים אלו שבוחרים לדחות טיפולים של השתלות שיניים, מתוך החשש כי מדובר על סט טיפולים מורכב, ארוך ומתיש שיגזול מהם זמן רב. אולי תתפלאו לשמוע, אבל שיטת ה-ALL ON FOUR הינה שיטה המאפשרת לכם לבצע את כל המלאכה ביום אחד בלבד. כבר קרוב לארבעים שנה שמטופלים רבים נהנים מהשיטה הנפלאה המסתכמת בטיפול בודד האורך מספר שעות בלבד. ומה לגבי ההחלמה? מדובר על החלמה האורכת גם היא מספר שעות, כך שהמשמעות היא שלמחרת היום אתם כבר חוזרים לשגרה שלכם.

החיוך שלכם רוצה אתכם בחזרה

 אם פעם חששתם, דחיתם, התלבטתם או החלטתם לוותר – הרי שכעת אין שום סיבה לעשות זאת. טיפולי ההשתלה המתקדמים הזמינים לכם כיום מאפשרים לכם להחזיר את החיוך שלכם לפנים. אנשים המבצעים טיפולי השתלה עושים זאת מכמה סיבות: החל משן שנשברה בעקבות נפילה או מכה, שן רקובה שלא טופלה ומאיימת לנשור ועד לשן שנעקרה. אינכם צריכים לחיות בלי שן, אינכם צריכים להתפשר על איכות החיים שלכם ובעיקר אינכם צריכים לחשוש.

כל שנדרש מכם הוא להשקיע 24 שעות מזמנכם. מה תקבלו בתמורה? בריאות מלאה לפה שלכם, חיוך קורן, שן חדשה וביטחון עצמי. קבעו עוד היום עם רופא השיניים לביצוע ההשתלה הנחוצה לכם. בהצלחה!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.