כשמאיה בוסקילה 'הצליפה' במרגי (וידאו)

ועדת החינוך, התרבות והספורט דנה היום (שני) על תכניה של תחנת הרדיו הפופולרית בישראל המשמיעיה מוזיקה רצוף. הזמרת מאיה בוסיקלה הצליפה ביו"ר הועדה מש"ס. { סערת גלגל"צ}

סערת הדרת נשים בגלגלצ הגיעה לכנסת: ועדת החינוך, התרבות והספורט דנה היום (שני) על תכניה של תחנת הרדיו הפופולרית בישראל המשמיעיה מוזיקה רצוף.

שרת התרבות והספורט מירי רגב  יזמה את הדיון שבו השתתף גם ראש מטה גלי צה"ל ודובר התחנה, אודי ירושלמי.

וידיאו באדיבות רשת

"היעדר שקיפות בוועדת הפלייליסט הוא מקור לשחיתות ולניגוד אינטרסים", אמרה רגב בפתח ישיבת הוועדה אותו ניהל יו"ר הועדה מרגי. "הגיע הזמן לפקח על גלי צה"ל. יש לנו מחויבות כרגולטור לבדוק היכן יש חסמים חברתיים, מדוע יש חסמים חברתיים ומי אמור לפקח שאותם חסמים חברתיים לא ימשיכו להיות בתחנת שידור ציבורית".

 

נציג גלי צה"ל, אודי ירושלמי, אמר בתגובה כי "דברי הביקורת עלינו נספגים בתחנה ולראייה שבשנים האחרונות הייתה תזוזה של התחנה. בסופו של יום, הביקורת שנשמעת עלינו מקבלת התייחסות, וזו גם הסיבה שנפגשנו עם השרה. לגבי תפוח האדמה הלוהט הזה שנקרא 'הפלייליסט', צריך לומר שמדובר בוועדת תוכן שעובדת כמו בכל כלי תקשורת אחר".

 

מי שנתנה את השואו היא הזמרת מאיה בוסקילה שהובילה את המחאה ודיברה מול מרגי בתקיפות. "היו המון אמנים שהיו צריכים להגיע היום, יותר מ-15", היא אמרה. "הם לא נמצאים כאן מהפחד. הם לא נמצאים כאן כי כרגע ירון דקל והמנהל החדש של גלגלצ (נדב רביד) עושים פגישות פרטיות עם אמנים, כדי לטייח ולכבות שריפות".

 

"הם מרצים אמנים באופן נקודתי כדי שלא יגיעו לפה, ואני יכולה לתת לך דוגמאות כמו ארקדי דוכין ודוד דאור, שהוכנס לפלייליסט אחרי עשור", היא הוסיפה. "כשיצאתי למאבק ידעתי שאני האחרונה לאכול מהפירות. אני אוכלת מרורים, אבל אני לא אפסיק עד שהאישה השמנה תשיר. מישהו חייב להבין שיש המון דברים שם בחדרי חדרים, הם לא אמיתיים ולא ישרים. הם ישרים כמו בננה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.