כמה בקבוקי שמפניה שותה שרה נתניהו ביום?

"נתניהו שותה כמות אלכוהול מטורפת"{מדהים}

שרה נתניהו, הגישה בקשת רשות ערעור לבית הדין הארצי על פסק הדין שניתן בתביעה שהגיש נגדה אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, מני נפתלי, שהכיל קביעות עובדתיות שליליות אודותיה.

הבקשה הוגשה למרות שנתניהו אינה צד להליך המקורי, שהתנהל באופן פורמלי בין נפתלי לבין משרד ראש הממשלה, עזרא סיידוף וראש הממשלה בנימין נתניהו.

הבקשה כללה התייחסות לטענתו של נפתלי לפיה נתניהו "שותה כמות אלכוהול מטורפת", וכי הוא "נחרד לראות" שהיא שותה 3 בקבוקי שמפניה ביום. בבקשה נכתב כי ברור "שהאדם הממוצע, ובוודאי אדם במשקלה של המערערת, אינו מסוגל לשתות 3 בקבוקי שמפניה ביום, בפרט אם הוא עובד כפסיכולוג מומחה בשירות הציבורי ונושא במטלות רבות מתוקף מעמדו".

עוד נטען כי נתניהו לא יכולה הייתה להיות מעורבת יתר על המידה בניהול המעון, משום "שהייתה עסוקה מאוד, הן עקב עבודתה כפסיכולוגית מומחית והן מתוקף מעמדה כרעיית ראש הממשלה, המצריך, מטבע הדברים, עשייה ציבורית".

עו"ד כהן אף טען כי בית הדין האזורי מנע שאלות העוסקות בצנעת הפרט של נפתלי, בשעה שאישר לשאול את נתניהו שאלות "הנוגעות לחדרי המגורים שלה ושל ראש הממשלה, לאביה, להרגלי התזונה וההיגיינה שלה ועוד".

עוד צוינה בבקשה החלטה שקיבל בית הדין האזורי לעבודה הנוגעת לאישור הקלטה בדיון שניתן לעיתונאי אמיר אורן מ"הארץ" – שהיה הראשון לפרסם על הבקשה שהגישה נתניהו. אורן תואר בבקשה כ"עיתונאי הנוהג להשמיץ דרך קבע את ראש הממשלה ורעייתו, הרודף אותם באובססיביות ואשר אף ניסה להלך אימים על נציגי ההגנה בפרסומיו". ההחלטה, כך נכתב בבקשה, בוטלה בסופו של דבר.

בקשתה של נתניהו הוגשה לאחר שהמדינה כבר ערערה על פסק הדין לבית הדין הארצי. קבלתה תהפוך את נתניהו לצד בערעור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.