כמה מושקה' איכא בשוקה? קבלו את סוללת היועצים של פירון

קבלו את מצעד מנהלי המוסדות העולים בעליות של הקסטל בואכה לשכתו של שר החינוך שי פירון בירושלים.

הערב נסיר את הכובע בפני אריה דרעי היו"ר החדש של ש"ס – האיש המאושר עלי אדמות, יצא מביתו של מרן הרב עובדיה יוסף בשכונת הר נוף בירושלים כשהוא שמח וטוב לב לצלילי שירי התנועה הקדושה שנשמעו ברקע. .

כמה קילומטרים משם, ברחוב הנביאים בירושלים, מתבשלים מהלכים לא פחות מרתקים, בקומה השביעית של משרד החינוך יושב שר טירון, הוא מתרווח על כסאו ומבשל צ'ולענט עסיסי שיסנדל את חברי הכנסת החרדים כמו שכתוב בספר, או כפי שהגדיר זאת לפיד "אני יטפל בכם היישר מהחצר האחורית שלכם".

שר החינוך שי פירון מכוון גבוה, ויודע טוב למה הוא חותר,  קבלו את מצעד מנהלי המוסדות העולים בעליות של הקסטל בואכה לשכתו של שר החינוך שי פירון בירושלים.

פירון לא טמן את ידו בצלחת, בקו החשיפות נחשף הערב (ה') כי פירון הרכיב צוות ייעוץ חרדי בו חברים, בצלאל כהן ורחלי איבנבוים. יצחק רביץ ימונה ליועץ ויעמוד בראש הצוות.

פירון בחש בקדירה ולשם כך הוא הסדיר תקציב מימון בסך אלפי שקלים בחודש לכל אחד מהיועצים אשר ישבו בטלים ללא מעש. קחו למשל את אחד היועצים החרדים, הלה נותר ללא פרנסה, לצורך המשך התדמית- הוא מנחה תוכנית אקטואלית.

היועץ הנוסף יצחק רביץ משתכשך במימי הפוליטיקה הביתרי"ת העכורה, שי פירון מושיט עבורם חבל הצלה, אה, צאו והתפרנסו זה מזה..

וכאן נשאלת השאלה, כמה מושקה' איכא בשוקא? מדוע צריך כל כך הרבה יועצים במשרד החינוך? האם לא מספיק יועץ אחד?. את השאלה הנוכחית אתם מוזמנים להפנות לניר ברקת: הוא בטח יענה לכם על התשובה – ככל שיש יותר יועצים – כך האש תתפזר בין כולם

העיתונות החרדית תתקוף – תתלהם, אולם כשמנהלי המוסדות יתחננו לכסף, השטרות לא יפלו מהשמיים במאה שערים – ולא מקירות הבית המקולפים בחזון איש 5.  הכסף מוחבא בין כותלי המשרד ברחוב הנביאים: שם ימתינו להם חבורת המושקה' של הפריץ – עם שטרות אדומים.

לכל מנהל יוצמד יועץ שיהיה אחראי על תיקצוב המוסד תמורת הכנסה חלקית של לימודי הליב"ה. לאחר מכן יושלב פירון במוסדות התורה בריכוזים החרדים הוא יבקר שם – עם חיוך מרוח על שפתיו ויוצג כגיבור עולם התורה וכמגן עולם הישיבות .

אצל ברקת זה עבד בהפוך על הפוך , צמד המושקה' – ידעו לתמרן ולהאכיל את ברקת עצות מפה ועד ים המלח – שבסופו של יום פגעו קשות במוסדות החינוך התורנים בעיריית ירושלים אשר שסבלו מחוסר תקצוב , אצל פירון, זה הולך להיות דומה אבל בשיטה המסיונרית , תלמד – תקבל , לא תלמד לא תקבל,

במשרד החינוך עדיין ממתינים לאישור התקציב של סוללת היועצים, ולמי ששאל איפה הכסף? ומדוע לפיד מגדיל את הגרעון – אז התשובה טמונה בהתנהלותו של פירון במשרד החינוך- אין בעיה כספית..
.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרי כל תפקיד ה"יועץ" זה לעזור ל"שר" איך לממש את כוונותיו הזדוניות ביעילות המירבית
  וסיפור היועצים (והלואי שאין זה נכון) זה מזכיר סיפורים אפלים מימי הביניים על משתפי פעולה למיניהם.
  שהרי "כבוד השר" אינו מסתיר את תוכניותיו על "חינוך מחדש" שהוא מתכנן לילדי החרדים.
  ומי בא לעזור לו ה"י.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אני מניח שלו אתה היית מקבל את ההצעה היית תופס אותה בשתי ידיים, בינתיים אין לך מה לעשות רק לכתוב פה.
  תן לי להניח שלפחות חלק מהם שאל את מי שהיה צריך לשאול וקיבל תשובה על פי מה שהיה צריך לעשות.
  ואתה חכם יותר
  נו… לילה טוב

  יהודלה |
  הגב