הרתיח את המליאה: "תעשיית השקרים של השמאל" (וידאו)

ח"כ יאיר לפיד, בנאום חריף במליאה על החוק למניעת פעילות ארגונים הפועלים נגד צה"ל בבתי הספר, תקף את ארגוני השמאל הישראלים "שוברים שתיקה משקרים". לתעשיית השקרים יש גם שותפים ישראלים. פעם אחר פעם הוכח ש״שוברים שתיקה״ משקרים, אבל לתומכיהם – גם בבית הזה – לא אכפת. אצלכם ישראל תמיד אשמה. צפו {לפיד בהתקפה נגד שוברים שתיקה}

ח"כ יאיר לפיד, בנאום חריף במליאה על החוק למניעת פעילות ארגונים הפועלים נגד צה"ל בבתי הספר, תקף את ארגוני השמאל הישראלים "שוברים שתיקה משקרים".

ביום ראשון שעבר היתה צעדה בבית לחם. הכותרת היתה ״צעדה למען השלום.״ דבר יפה צעדה למען השלום. סוף סוף רואים גם פלשתינאים תומכים בשלום. עד שרואים אותם מקרוב. המפגינים צעדו עם תמונות של דלאל מוגרבי. מי שלא זוכר, דלאל מוגרבי הובילה את הפיגוע בכביש החוף בסוף שנות השבעים. 35 ישראלים נהרגו, מהם 12 ילדים. 12 ילדים. זו הגיבורה שלהם, אשה שרוצחת ילדים במו ידיה.

העובדה שהם קוראים לזה ״צעדה למען השלום״ היא התגלמות של תעשיית השקרים. מול העולם הם מדברים על שלום, אבל באותו זמן הם מקדשים את האלימות, מקדשים את ההסתה, מקדשים את השקר.

לתעשיית השקרים יש גם שותפים ישראלים. פעם אחר פעם הוכח ש״שוברים שתיקה״ משקרים, אבל לתומכיהם – גם בבית הזה – לא אכפת. אצלכם ישראל תמיד אשמה.

פעם אחר פעם התברר שהם לא באמת ארגון שעוסק במוסריות של צה״ל ולוחמיו. זה חלק מהשקר. הם יודעים היטב שאין צבא מוסרי יותר מצה״ל ואין צבא שמקפיד יותר על כללי הלוחמה. אבל אותם זה לא מעניין, אצלכם ישראל תמיד אשמה.

פעם אחר פעם תפסו אותם יושבים בכנסים של ה-BDS, עוזרים להם להפיץ את הרעל שלהם בחו״ל. כי אותם לא מעניין עם מי הם משתפים פעולה, אצלכם ישראל תמיד אשמה.

ישראל מותקפת על ידי טרוריסטים, מנהרות נחפרות, טילים נורים על ילדינו, משאית דורסת צוערים בירושלים, אבל אצלכם ישראל תמיד אשמה.

במדינת ישראל יש חופש ביטוי. חופש הביטוי לא נועד להגן על דברים נחמדים. הוא נועד להגן על כל הדברים המגעילים והמרגיזים שאנחנו לא רוצים לשמוע. כל המרחב הציבורי פתוח בפני השקרים של ״שוברים שתיקה״, אבל מותר למדינה להרחיק אותם מבתי הספר. זה מידתי, זה סביר, זה לא סוף הדמוקרטיה ולא נעליים. אני לא אתן שיפגעו בחיילי צה"ל. ילדים העומדים בפני גיוס לא צריכים לשמוע עדויות שיקריות ולראות צילומים מפוברקים שכל מטרתם לשכנע אותם שצה״ל הוא צבא כיבוש אכזרי וישראל תמיד אשמה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.