כמה מפחדים האסטרטגים מהתקשורת החרדית • צפו בפאנל

אנשי התקשורת החרדים השתתפו אמש בפאנל סוער שיזם 'פאשקעוויל' עם בכירי האסטרטגים הפוליטיים, אלא שלצד השיח הלוהט והוויכוחים האינסופיים לוותה האווירה בקשיי התבטאות האסטרטגים • פישל רוזנפלד תיעד את האסטרטגים נופלים ללחץ התקשורתי וריכז מיקס משעשע במיוחד • צפו

בעוד קבוצות הוואטסאפ והמרשתת סערו וגעשו בשעות הערב המאוחרות אמש סביב שאלת (ומאוחר יותר – הודעת) ריצתם הנפרדת של הסיעות 'דגל התורה' ו'אגודת ישראל' בבחירות המוניציפליות שבפתח – במתחם אמפרסנד שבבני ברק עסקו בנושאים מוניציפליים שונים לחלוטין.

בפאנל ראשון מסוגו, אותו יזם איש התקשורת מוטי רובינשטיין מ'פאשקעוויל', והשתתפו בו בכירי האסטרטגים הפוליטיים, עסקו שורה של אנשי תקשורת, פרסום, יח"צ וקמפיינרים חרדים בשורה של נושאים שעל סדר היום המוניציפלי.

אלא שאמירות שנאמרו שוב ושוב במהלך הדיון על ידי האסטרטגים רונן צור, רוני רימון ואיתן זליגר הוכיחו בפעם המי-יודע-כמה כי הם מושפעים מחשש כבד מאופן הסיקור התקשורתי של העיתונאים החרדים.

במהלך הפאנל, שארך כשעה, והנחה אותו חיים קליגר, תועדו השלושה מביעים את חששם בלפחות 15 אמירות שונות ומגוונות. החל מ"אני לא מגיב לכל מה שקשור לבחירות בירושלים", עבור דרך "הכל מצוטט פה" ו"יוצאים מפה כותרות" – ועד לזעם על עיתון מקומי ש"סירב להכניס 'דאבל' פרסום למועמדת לראשות בית שמש". צפו במיקס מהקטעים שנקלטו בעין העדשה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.