כמה עולה ניתוח אף

לא מעט אנשים אשר שוקלים לבצע ניתוח קוסמטי כמו ניתוח אף, שואלים את עצמם כמה עולה ניתוח אף כיום. בעידן שלנו, עידן בו הטכנולוגיה כל כך מתקדמת ולאור המספר הגדול של המומחים בתחום, גם המחיר של ניתוח אף נמצא במגמת ירידה,  שכן ישנה תחרות קשה בין החברות ובין הקליניקות אשר מציעות ניתוחי אף.

אף על פי שזהו אינו ניתוח מסובך, אשר נמשך קרוב לשעתיים, חשוב לבחור את המומחים ביותר בתחום, ולא לפחד להשקיע את מיטב כספכם וזאת בכדי לקבל את התוצאה הרצויה שהיא ניתוח אף מקצועי ובעיקר  איכותי.

כאשר מגיעים להתייעץ עם המומחים בתחום, חשוב שתבצעו איתם תיאום ציפיות על מנת לקבל בדיוק את האף  הנכסף אליו אתם חותרים. מלבד רצונותיכם, חשוב גם לתת דגש לחוות דעתו המקצועית של המומחה, שכן יכול לתרום לכם מניסיונו האישי ומזווית הראיה שלו כרופא ולהנחות אתכם בבחירת האף הרצוי, שכן אף שהינו אסתטי לאדם אחד לא בהכרח יתאים לאדם אחר.

כמה עולה ניתוח אף בישראל?

כיום, לא חייבים לטוס לחו"ל על מנת לבצע ניתוח אף בעלויות נמוכות יותר, שכן מלבד השקעה כספית על ניתוח, תצטרכו עם לשלם על הטיסה, הלינה ועוד. בנוסף, עדיף לקיים את הניתוח בארץ, שכן במידה ואתם צריכים הפנייה או ייעוץ או כל בעיה אחרת, שתדעו שיש לכם חברה כאן בארץ שהיא זאת שאמורה לספק לכם את השירות.
ישנם ניתוחי אף אשר נעים בסכומים שונים, חלקם זולים יותר וחלקם פחות, וזאת משום שהמחיר מושפע מפרמטרים שונים אשר משפיעים על המחיר, הפרמטרים יכולים להיות:

  • השתתפותו הביטוח הרפואי – היום לכל קופת חולים שמכבדת את עצמה יש ביטוח רפואי בנוסף לביטוחים הרפואיים הפרטיים. בנוסף, במידה והניתוח נעשה מטעמים רפואיים ולא רק אסתטיים ניתן אף לקבל החזר כספי גבוה יותר, לכן כשאתם מבררים כמה עולה ניתוח אף, תבררו גם האם אותה קליניקה עובדת עם הביטוח הרפואי שלכם.
  • ניסיון וותק של המנתח- אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מחיר הניתוח הוא הניסיון איתו מגיע המתח וכמובן המקצועיות הבלתי מתפשרת מצדו.

 

ישנם פרמטרים נוספים אשר קובעים את המחיר אך הם משתנים מחברה לחברה, שכן כל חברה שמבצעת ניתוחי אף קובעת את הסטנדרטיים שלה. במידה ואתם מחפשים במנוע החיפוש באינטרנט כמה עולה ניתוח אף אל תשכחו לבדוק נתונים אחרים ולא פחות חשובים כמו הניסיון והוותק של המנתח, היכן הוא רכש את הניסיון וכמובן לחפש כמה שיותר המלצות של אנשים שונים אשר ביצעו את הניתוח אף באותה חברה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.