"כמו ביבי": כך התקבל אלי ישי בליכודיאדה

יו״ר יחד אלי ישי הגיע לפני זמן קצר לאירוע של הליכוד באילת, ישי התקבל באהבה על ידי מתפקדי הליכוד ששרו והריעו לו – תיעוד בלעדי

יו״ר יחד אלי ישי הגיע לפני זמן קצר לאירוע של הליכוד באילת, ישי התקבל באהבה על ידי מתפקדי הליכוד ששרו והריעו לו. אחד המתפקדים בליכוד אומר ל"אקטאוליק" כי ישי התקבל באהבה "כמו ביבי".
בחודש האחרון פורסם כי ישי קיבל הצעה להצטרף לליכוד יחד עם עוד מספר נציגים של "יחד". בראיון ל"אקטאוליק" ישי התייחס גם להשתתפות המדוברת שלו ב'הליכודיאדה', לפיו הגר"מ מאזוז אישר לו להצטרף עם אנשיו לתוך מפלגה חילונית. "הנושא כלל לא עלה על השולחן", הוא אומר. "כבר אמרו שהצטרפתי לכחלון ולמי לא. מזל שלא אמרו שהצטרפתי למרצ.

"אם יהיה", הוסיף ישי, "דיבור כלשהו על חיבור או מיזוג עם מפלגה אחרת, אני אביא אותו מיד לידי הגר"מ מאזוז שליט"א. עד עתה הנושא כלל לא עלה על השולחן".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל בוחרי שס יבחרו הפעם בנאמנם של גדולי ישראל רבי אליהו ישי

  אלי ישי יודע לכבד ולשמוע לרבנים באמת ולא כדרעי שרק במצוקה נזכר ברבנים

  ישראל |
  הגב
 2. הרג אותי מצחוק, הוא ממש חולה כבוד נואש

  פשוט הזוי כמה הוא רודף אחרי הכבוד. כמה שהוא רודף הוא נהיה יותר ויותר מגוחך

  שיר |
  הגב
 3. פעם ראשונה שאני שמח בשבילך אליהו מצאת את מקומך האמיתי

  בהצלחה חבר לשעבר…

  ספרדי |
  הגב
 4. עשייה במקום כותרות! לאורך כל שנות עשייתו הציבורית התבלט אלי ישי, בעשייה נמרצת, בשליחותם של גדולי ישראל, מתוך דאגה לשכבות החלשות, ושמירה על צביונה היהודי של עם ישראל, ושלמות ארצנו הקדושה. מאבק אחר מאבק למען עם ישראל, ניהל אלי ישי, מתחת לרדאר התקשורתי, את האנרגיות לפרסום בתקשורת, הקדיש אלי ישי לעוד עשייה ברוכה, ועל הדרך חסך את המאבקים המיותרים הנובעים מפרסום וחיכוך מתנשא. לצד הצניעות, גילה אלי ישי גם עמידה נועזת מול כל התקשורת ומערכות המשפט, כאשר מנגד עמדה טובתם של אזרחי מדינת ישראל. סוגיית המסתננים, זו רק דוגמא, למשהו שהיום כולם כבר מבינים

  הגדלת קצבאות ילדים
  בהסכם קואליציוני שחתם עם נתניהו בממשלתו השנייה השיג אלי
  ישי כספים בסכום של כשני מליארד שקל שהועברו למטרת הגדלת
  קיצבאות הילדים וביטול קיצוץ שהיה מתוכנן לקדנציה ההיא.
  ביטול מע"מ על פירות וירקות
  בממשלת נתניהו השנייה הייתה כוונה מצד ראש הממשלה ושר האוצר להגדיל את המע"מ על הפירות והירקות. אלי ישי הודיע אז כי ש"ס תפרוש מהקואלציה באם תעבור ההחלטה. עקב כך בוטלה התכנית
  הבטחת הכנסה לאברכים
  למרות פסיקת בג"ץ. ניהל אלי ישי מאבק בלתי מתפשר, בכדי לתקצב הבטחת הכנסה לאברכים עמלי התורה.
  הצלת מעיין החינוך התורני מהתמוטטות!
  אלי ישי קיבל את 'מעיין החינוך התורני' בגרעון של קרוב ל 150 מליון שקל! דבר שהעמיד בסיכון את מפעל חייו של מרן, ועמד למוטט את רשת החינוך ועולם התשובה. אלי ישי לאחר התעקשות נחרצת הצליח להשיג בהסכמים קואליציונים, תקציבי עתק וסיכומים, שמחקו את הגרעון, והעלו את הרשת על דרך המלך.
  ביטול תוכנית מהל"ב ויסקונסין
  זו היתה רעידת אדמה בתחום התעסוקה ושכר האבטלה. הישג עצום עבורכל השכבות החלשות ומחוסרי תעסוקה. תוכנית מהל״ב היתה מחייבת חולים ומוגבלים לעבוד בכח, להגיע אל מרכזי תעסוקה שהיו מופעלים על ידי חברות שגזרו מליונים, והשפילו את הבאים, בעבדות לא ישימות, וקצרות, עד כדי טרטור של ממש. אלי ישי ניהל מאבק כנגד הגופים החזקים במשק, וביטל את התוכנית שהחלה רק שנה וחצי קודם, בהשקעה של מליונים, והצליח להחליפה בתוכנית
  'אורות לתעסוקה', שנתנה פיתרון הולם גם למוגבלים.
  טיפול בנוער ללא מסגרת
  בכל שנותיו בכנסת פעל אלי ישי לפתרון בעיית הנוער הנושר ופעל במשרדים השונים לקידום הטיפול בנוער זה. במהלך פעילותו בנושא הגיע למצב של שינוי התפיסה במשרד הרווחה לגבי הגדרת נוער נושר והביא לגיוס תקציבים רבים של מאות מליוני שקלים, עבור פעילות, טיפול ופתיחת מוסדות יעודיים וכיתות לנוער זה.
  הקלה בתשלומי הארנונה
  בשנת 2011 בעת כהונתו כשר הפנים בממשלת נתניהו השנייה החליט אלי ישי על עדכון טבלת ההנחות בארנונה בכדי להקל
  באופן משמעותי על סך ההוצאה לנפש. הקריטריון שהיה קבוע עד אז בחוק לסך המקסימלי להכנסה למשפחה לצורך קבלת הנחה הועלה ב -25 אחוזים! כך גם כל ילד עד גיל חמש יחשב כשתי
  נפשות. עוד נקבע כי שכר הלימוד למוסדות חינוך ינוכה מסך ההכנסה.
  העלאת בני הפלשמורה
  בשנת 2003 בממשלת שרון הראשונה, בעקבות בקשתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל עורר אלי ישי את עניין העלאת בני הפלשמורה שנותרו מבודדים במדינתם אחרי המבצעים הקודמים.
  למרות ההתנגדות, אודות להתעקשותו של ישי, הועברה החלטת ממשלה על הקמת ועדה לבחינת העלאת בני הפלשמורה לארץ בראשותו של אלי ישי שהיה אז שר הפנים. הועדה קיבלה החלטה עקרונית לזירוז עלייתם תוך בחינת יהדותם ע"י הראשון לציון הרב שלמה עמאר שליט"א. בשנת 2011 ,עת חזר לתפקיד שר הפנים בממשלת נתניהו השנייה סגר אלי ישי מעגל והעלה עוד כשבעת אלפים מבני העדה לארץ.
  הצלת 'אל המעיין' תנועת הקירוב ושיעורי התורה אל המעיין' עמדה בפני סכנת קיום, עם בעיות תקציב, קריטריונים, וביקורת רשם העמותות, עד שכבר הוצמד לה חשב מלווה. לאחר פעילות נמרצת, מול הגופים הרלוונטים, ועם תקציבים קואלציונים, העלה אותה על דרך המלך ואפשר את המשך פריחתה.
  הוצאת המסתננים מהארץ
  כשר הפנים בממשלת נתניהו השנייה החל אלי ישי בתהליך הוצאת המסתננים מהארץ.הוא יצא למהלך כנגד כל הסיכויים כמעט ללא תמיכה והצליח. בדיעבד מתברר כמה הוא צדק ועתה רבים הם האנשים הקושרים כתר זה לראשם.אלי ישי ימשיך מהיכן שהפסיק ויסיים את תהליך הוצאתם של המסתננים מהארץ.

  ספרדי |
  הגב