5 דקות מבני ברק: מרדף משטרתי ויריות כמו בסרטים(וידאו)

מצלמה שהוצבה באחד מרכבי הביטחון שהשתתפו במרדף אחר חברי כנופיית גנבי רכב ממזרח ירושלים, תיעדה את רגעי הדרמה בגבעת שמואל: הזיהוי, המרדף והיריות. צפו

[alooma ref="96697dae4b9624298b61fd561a97e682.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

מרדפים משטרתיים אחר רכבים נמלטים המלווים בירי חי הם אמנם דבר נפוץ בסרטי פעולה הוליוודיים, אך לעתים נדירות מרדפים שכאלה מתועדים במציאות. זה מה שקרה הבוקר (שני) בגבעת שמואל, כשכנופיית גנבי רכב ממזרח ירושלים פרצה מחסום של המשטרה בעיר, והחלה לברוח מהשוטרים.

חברי הכנופייה, שנמלטו במכונית וולוו שחורה ובמכונית גנובה נוספת, נעצרו לבסוף באחת מסמטאות העיר על ידי הניידות שהחלו לרדוף אחריהם. בתיעוד שקלטה מצלמה שהוצבה ברכב של גורמי הביטחון שהשתתפו במרדף, ניתן לראות כיצד השוטרים מנגחים את רכביהם במכונית השחורה בניסיון לעצור את החשודים.

השוטרים, שחשו בסכנה, ירו לעבר הרכב המשתולל אך זה המשיך בנסיעה פראית נגד כיוון התנועה, כשהניידות בעקבותיו. בסרטון נראה אחד מאנשי הביטחון יוצא מהניידת עם אקדח שלוף ופותח באש לעבר מכונית הוולוו. לאחר מכן המשיכו השוטרים במרדף האחר הרכב, שהחל בנסיעה פרועה ברחובות העיר.

סמוך לעלייה לכיוון פתח תקווה, באזור במחלף גהה, הצליחה המשטרה לעצור את המכונית, בה נהג שוהה בלתי חוקי ממזרח ירושלים, בשנות ה-30 לחייו. הוא פונה לקבלת טיפול בבית החולים בילינסון במצב קשה, לאחר שהתברר כי נפצע מהירי במחסום. חברו שהיה עמו ברכב נעצר אף הוא. במשטרה חושדים כי שני חשודים נוספים שהשתייכו לכנופייה טרם נתפסו.

במשטרה מעריכים כי כלי הרכב נגנבו לפני מספר חודשים מישראל לשטחי הרשות הפלסטינית. כתוצאה מהמרדף והפעילות המשטרתית הענפה נרשמו עומסי תנועה קלים באזור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.