"כמו פיגוע": המתנדבים נחרדו ממראה האוטובוס

כמה דקות לאחר התאונה הקטלנית בכביש 443 בו נהרגו 2 בני אדם בהתהפכות האוטובוס, הולכים ומתבררים מימדי התאונה הקטלנית. "זה נראה כמו פיגוע!", סיפר אחד מעדי הראייה

כמה דקות לאחר התאונה הקטלנית בכביש 443 בו נהרגו 2 בני אדם בהתהפכות האוטובוס, הולכים ומתבררים מימדי התאונה הקטלנית. "זה נראה כמו פיגוע!", סיפר אחד מעדי הראייה, לכודים, פצועים, ומראות מחרידים שלא ניתן לפרט מעל גבי הכתב.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותם של 2 מנוסעי האוטובוס ומפנים לבתי החולים 41 פצועים, בהם 2 קשה, 5 בינוני ו- 34 קל. לבי"ח הדסה ע"כ 1 קשה, לבי"ח שערי צדק 14 פצועים, בהם 1 קשה, 3 בינוני ו- 10 קל, לבי"ח אסף הרופא 11 פצועים, בהם 2 בינוני ו-9 קל, לבי"ח הדסה הר הצופים 6 קל ולבי"ח איכילוב 1 קל.

חובש בכיר במד"א במד"א אוריאל גולדברג: "טיפלתי בתאונה קלה בכביש 443 לכיוון מחסום מכבים כשלפתע שמעתי רעש חזק מאוד מהנתיב הנגדי וראיתי את האוטובוס מתהפך על צידו. מיד דיווחתי למוקד 101 של מד"א על התאונה ובסיוע אזרחים וחיילים שהיו במקום התחלנו לחלץ את עשרות הנוסעים שהיו באוטובוס, יחד עם צוותי מד"א נוספים שהגיעו במהירות למקום ביצענו הערכה רפואית לפצועים, 2 מהנוסעים היו מחוסרי הכרה והשאר התהלכו. כוחות גדולים של מד"א שהגיעו למקום המשיכו את הטיפול הרפואי ופינו את הפצועים לבתי החולים כ 4 מתוכם במצב קשה, 3 בינוני ו- 23 קל."

נחמן טובול דובר און ליין של איחוד הצלה מסר כי שני נפגעים בינוני (בן 25 ובן 40)מנוסעי האוטובוס ונהג האוטובוס (כבן 60) שנפצע באורח קל פונו באמבולנסים של איחוד הצלה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים שערי צדק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.