כמעט שנה עברה מאז נהרגו בתאונה המחרידה ליד טבריה 8 בני משפחת אטיאס – והמשטרה עוד לא מסרה את התחקיר

קשה לשכוח את התאונה המחרידה שאירעה בסמוך לטבריה לפני כמעט שנה, בה נהרגו שמונה (!) בני משפחת אטיאס, מהיישוב בר יוחאי בגליל.

אמש נערכה להם אזכרה בבית העלמין בצפת, אליה הגיעו בני המשפחה שנזכרו שוב באירוע המצמרר והמזעזע, אך לצד הבכי והצער שחזר השבוע בהגיע עת האזכרה, ישנה ביקורת על המשטרה – שעד עתה כלל לא הגישה את תחקיר האירוע.

כזכור, האב רפאל אטיאס (42) ז"ל, אשתו יהודית (42) ז"ל וששת ילדיהם נהרגו בהתהפכות מכוניתם שעלתה באש, בזמן שחזרו מחנוכת בית כנסת על שם אבי המשפחה במגדל העמק. הניצולה היחידה מהתאונה, בתם רחל אטיאס בת 8, נותרה בחיים ואומצה בידי דודתה המתגוררת בצפת.
מאות בני משפחה וחברים הגיעו אמש לבית העלמין לכבד את זכרם של הנספים שקבורים זה לצד זה בחלקה מיוחד. האח הבכור, איציק אטיאס סיפר ל'ישראל היום' כי החודשים שחלפו מאז האסון שברו את המשפחה: "החיים כבר לא כמו שהיו והשכול מכה בנו כל יום מחדש. הכאב עצום. אני אישית ממש שבר כלי ולפני כמה שבועות עברתי התקף לב ומאז אני בחופשת מחלה. קשה לעכל אסון כזה. אנחנו לא מבינים איך זה קרה ולמה".
אטיאס המשיך ואמר: "כמעט שנה חלפה והמשטרה עדיין לא מסרה לנו את התחקיר המלא על נסיבות התאונה. ידוע לנו שאחי רפי ז"ל דיבר ארוכות עם מוקד 100 לפני התאונה ואנחנו רוצים לדעת מה בדיוק נאמר שם. מה גרם לתאונה".

הוא הוסיף ואמר כי בחייהם יש קרן אור אחת ויחידה: "רחל הקטנה שניצלה, היא ילדה מדהימה. ילדה מלאת שמחת חיים שנוטעת בנו תקווה ומעלה חיוך על שפתינו. המשפחות מאוחדות ברצון לסייע להם להמשיך בחייה הכי טוב שאפשר. בחודש הבא ימלאו שנה לאסון ונערוך אזכרה שבה נכניס ספר תורה לזכרם בבית הכנסת על שם אבא שלי במגדל העמק", סיפר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.