כנגד כל הנסיכים: בוגר ישיבת 'כסא רחמים' מועמד מוביל בליכוד

ד"ר שלמה קרעי, דמות מוכרת בין חברי הליכוד, בן 37 אב לחמישה ואח בכור ל 17 אחים ואחיות מהעיר שדרות מכריז על מועמדותו במחוז הנגב של תנועת הליכוד. ד"ר קרעי: "אני מגיע לשרת את הציבור כולו ובעיקר את הפריפריה, לא שוכח איפה נולדתי וגדלתי. אני מתכוון בעז"ה להרים את הדגל החברתי גבוה בתנועת הליכוד"

שניים רבים והשלישי ינצח! בלי שם משפחה מפורסם, אך עם תמיכה רחבה של שרים, חברי כנסת וראשי רשויות מהליכוד, ד"ר שלמה קרעי, דמות מוכרת בין חברי הליכוד, בן 37 אב לחמישה ואח בכור ל 17 אחים ואחיות מהעיר שדרות מכריז על מועמדותו במחוז הנגב של תנועת הליכוד. ד"ר קרעי: "אני מגיע לשרת את הציבור כולו ובעיקר את הפריפריה, לא שוכח איפה נולדתי וגדלתי. אני מתכוון בעז"ה להרים את הדגל החברתי גבוה בתנועת הליכוד"

סיפור חייו של קרעי שונה ומפתיע מהמסלול הפוליטי הרגיל. ד"ר קרעי גדל במשפחה חרדית ולמד עד גיל 17 בישיבת "כסא רחמים" של בכיר הרבנים בציבור החרדי ספרדי הרב מאיר מאזוז שליט"א שגם תומך בו בחום רב במהלך זה. עם הקמתו של הנח"ל החרדי, התגייס לשורותיו בגדוד "נצח יהודה". בעשור שלאחר מכן, למד לבגרויות, סיים בהצטיינות תואר ראשון ושני ובגיל 31 קיבל את תואר הד"ר מאוניברסיטת בן גוריון. היום הוא חבר סגל בכיר במחלקה לניהול באונברסיטת בר אילן.

קרעי גדל בפריפריה הדרומית במשפחה ברוכת ילדים וגם כיום מכוון את מאמציו להשקיע בנושאים החברתיים. ד"ר קרעי לא שכח איפה הוא גדל ולכן חשוב לו להשקיע בפריפרייה ובנושאים חברתיים ורק לאחרונה אושרה לקריאה שניה ושלישית בוועדת הכלכלה הצעת חוק שיזם לביטול עמלת פירעון מוקדם והגדלת התחרות בשוק המשכנתאות.

קרעי מקבל תמיכה נרחבת בתנועת הליכוד שהופכת את סיכוייו לטובים מאוד בין היתר בגלל תמיכתם של השר יריב לוין, סגנית השר ציפי חוטובלי, ח"כ יואב קיש, שרים וחברי כנסת נוספים שעומדים מאחוריו. בנוסף, גם ראשי רשויות וראשי סניפים בליכוד, ביניהם אלון דוידי ראש העיר שדרות, שי חג'ג' ראש מועצת מרחבים, תמיר עידאן ראש מועצת שדות נגב, דני מורביה ראש מועצת לכיש, אלי אסקוזידו ראש מועצת נחל שורק, דודו מימון יו"ר סניף נתניה, יעקב וידר יו"ר סניף בני ברק, צביקה גלנט מסניף גבעת שמואל ועוד רבים וטובים שהתגייסו לתמיכה בקרעי.

יש לציין כי מי שמכיר את הDNA של הליכוד ומבין את שיטת הבחירות בין חברי המרכז, יודע כי מה שמביא להצלחה זאת התמיכה הנרחבת בין חברי המרכז וראשי קבוצות ולא שם משפחה מוכר כזה או אחר.

ד"ר שלמה קרעי: "אני מגיע לשרת את הציבור כולו ובעיקר את הפריפריה, לא שוכח איפה נולדתי וגדלתי ולכן אתן ביטוי לנושא החברתי בתנועת הליכוד. תנועת הליכוד בעיניי היא המפלגה הגדולה, החשובה ועם יכולת ההשפעה וההנהגה הטובים ביותר, אני מתכוון בעזרת השם לתת את נקודת מבטי החברתית, הלאומית והדתית בתוך מגוון הקולות של תנועת הליכוד"

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ממש משדרות

  דר שלמה קרעי בן של קדוש מור הרהג דוד קרעי ראש מוסדות אוהל משה בנגב ורב מושב זימרת שבשדות נגב שיהיה לו בהצלך לשרת את העוטף

  משה כהן |
  הגב
 2. ממש לא משדרות

  ממש לא משדרות. אביו אחד מת"ח החשובים שבדור.

  ממש לא משדרות |
  הגב