כניסה סטייל נתניהו – ומחיאות כפיים (וידאו)

ח"כ אורן חזן (ליכוד),הזמין את תומכיו אתמול (חמישי) לטקס הדלקת נר חמישי, שהפך למפגן תמיכה בח"כ. {כך התקבל חזן }

כשאורן חזן  נכנס  לאולם היה נדמה כי ראש הממשלה בדרך, כניסה סטייל נתניהו, הג'ינגל המוכר של "הליכוד" התנגן ברקע ויושבי אולם האירועים בתל אביב נעמדו על רגליהם.

ח"כ אורן חזן (ליכוד),הזמין את תומכיו אתמול (חמישי) לטקס הדלקת נר חמישי, שהפך למפגן תמיכה בח"כ.

"על אף שיש כאלה שמנסים להשתיק אותי, וגם שמו אותי באיזה שהוא פסק זמן מהמליאה ומהוועדות, אני אמשיך לצעוק ולהיאבק עד שנחזיר את תחושת הביטחון", אמר חזן וזכה לקריאות עידוד רמות של שמו מהקהל האוהד.

 

ח"כ חזן התייחס להעלבת ח"כ אלהרר ודוח מבקר המדינה שהעלה חשד לפלילים . "בשבועות האחרונים, עם הרבה מעמסה על הכתפיים, ניסו לצייר ציור של אדם שהגיע כדי לפגוע, להעליב", אמר. "אז אני רוצה לשים את האמת על השולחן, בלי לפגוע באף אחד, ולהראות לכם מה באמת קרה בליל

 

על המסך הענק הוקרן באולם צילומי ערוץ הכנסת מיום ההצבעה במליאה שבה החל העימות בינו לבין ח"כ אלהרר, שנטען כי הוא העליב את נכותה. "אפשר לראות איך אני לא העלבתי", טען. "התירו את דמי, פשוטו כמשמעו. אבל אני לא נכנעתי". "לא נתתי לאף אחד לצייר אותי כמי שבא לפגוע, להעליב", המשיך. "אין אדם שהיה מוכן לקבל שח"כ יצביע כפול – ועל זה אני הושעתי. אתם מוכנים לקבל דבר כזה?" – הקהל שאג "לא!". "נראה לכם הגיוני?", המשיך לשאול הח"כ – והקהל שוב צעק "לא!".

 

בין מאות פעילי ליכוד שהיו באולם היה גם הח"כ וראש השב"כ לשעבר אבי דיכטר וכן עו"ד ציון אמיר. מארגני האירוע היו ההורים הגאים, אביבה ויחיאל חזן. "אורן עבר תקופה לא פשוטה, אבל הוא ילד חזק", אמר האב וחבר הכנסת לשעבר. "לאורך כל השבועות האחרונים לא היה רגע אחד שהוא חשב לפרוש. הוא צמח בבית אידיאולוגי שבו המשפחה מקריבה את עצמה למדינה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.