כנס הוקרה ל100 נציגי דגה"ת ב- 47 ערים מכל רחבי הארץ בהשתתפות רבנים אישי ציבור וראשי ערים – צפו בגלריה

אמש (חמישי) התקיים באולמי נופי עילית במודיעין עילית, כנס הוקרה לכ100 נציגי דגל התורה ב47 ערים מכל רחבי הארץ,

השתתפו בכנס אישי ציבור רבים, משה גפני, אורי מקלב, הרב יעקב אשר, מנהל המחלקה המונציפלית של דגל התורה מנחם שפירא, ראשי הערים יעקב גוטרמן, ראש עירית מודיעין עילית, יצחק רייך, ראש מועצת רכסים, אברהם רוזנטל ראש המועצה האזורית קרית יערים – טלז סטון ועוד כמאה נבחרי דגל התורה ברחבי הארץ.

בכנס הענק נשאו דברים הגר"א פינקל שליט"א, חבר מועצת גדולי התורה, הגאון רבי נתן זוכובסקי חבר יו"ר ועדת הרבנים של דגל התורה, חברי הכנסת, ראשי הערים, ונציגי דגל התורה מרחבי הארץ

צפו בגלריה
צילום: אלי קובין
הגרא פינקל נושא דברים במעמד (1)

הגרא פינקל נושא דברים במעמד (2)

הגרא פינקל נושא דברים במעמד (3)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מספיק כבר!!!! גועל נפש, מהסיקריקים ההורסים את הדעת.

  יש קטרוג גדול בשמים על הביטול תורה שנגרם לגדולי הדור, ובחורי ישיבה, ואברכי הכולל, ובפרט הביטול תורה שהי' בעד הבחירות הטמאות הציונות ר"ל.

  חז"ל אומרים ותלמוד תורה כנגד כולם!!!
  לא כתוב בשום מהראשונים, אחרונים, או פוסקים "שהבחירות דוחה תלמוד תורה" ולמעשה הקב"ה המנהיג את העולם הראה לנו שלא הצליחו בירושלם וכו' והרה"ג ר' שמואל שליט"א כן הצליח יפה יחסית. תגידו לי, מה כל הרדיפה הזאת, האלוקים יבקש את הנרדף, חכו ותראו !!!

  תתביישו לכם על הביטול תורה שגרמתם לאלפי בני תיירה

  תתביישו לכם על המחלוקת שגרמתם ביו גדולי ישראל

  תתביישו לכם על השקרים שגרמתם

  תתביישו לכם על הגניבות וכו' ועל דברי חוצפה נגד הגדול הקדוש מירושלם.

  תתביישו לכל על ה"חילול השם" הנורא שגרמתם בארץ ישראל ובכל העולם כולו. אצל החילונים לא ראינו מחלוקת כמו שהי' אצלכם ובאלו שכמותכם הנקראים "חרדים"

  על חילול שם שמים ברבים אין מוחלים לו ר"ל.

  עד לאיפה הגעתם ?אתם באמת חרדים? תזכרו: י-ש דין וי-ש דיייין העולם "אינו" הפקר כמו שאתם חושבים. ליטאים – עברתם כל הגבולות!

  למי שמוחו בקדקודו מבין שכל רגע, שני', ודקה, של הזקני הדור המנהיגים אותנו לקראת ביאת המשיח, חשוב בשמים, ולמה בזבזתם זמנן של הגדולים על שטויות כמו הבחירות? הי' צריך לעשות נגדכם מחאה רבתי! איך העזתם לעשות ככה לגדולי ישראל? ולנו.

  הקב"ה הרעיד האדמה בארץ ישראל וכולם ישינים!!! למה? ומה אם כבוד התורה? של הרה"ג ר' שמואל אוירבאך שליט"א ומרן של כל בני הגולה ה"ה ר' חיים קנייבסקי שליט"א עד 120 הספר תורה החי? ומה אם כבוד התורה של מרן ר' חיים ה"ספר תורה החי" שיודע בעל פה כל התורה כולה!!!!

  הקב"ה הרעיד את הארץ כדי שנתעורר בתשובה שלמה מהר. אנחנו צריכים לעורר מאוד מאוד לשפר המעשים שלנו, כפי שכתוב בספרים הק’ – ובחסד הבורא ב”ה הוא לא החביא מאתנו את הדרך להגיע ולהתקרב אליו.

  למה מבזים תלמידי חכמים ברבים ובפרט בביטול תורה. לא עת לצחוק ח"ו, המשיח כבר בפתח אבל אנחנו כולנו צריכים לשוב בתשובה, לשם יתברך שמו, ולא לישון. אך ורק – ותשובה ותפלה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה. נא לזכור לשפר הצניעות מיד!!!.

  יה"ר שירחמו אליכם מן השמים של השכינה הקדושה, ותזכו לשוב בתשובה שלמה בב"א.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב