כנס פעילים באלעד למען ישראל פרוש – סיקור ותיעוד

אמש נערך כנס אחדות למען ישראל פרוש מועמד דגל התורה ויהדות התורה לראשות העיר אלעד, מעמד שהיה תחת הסיסמה "עשיה מנצחת" על מנת להפעיל את התושבים שיעבדו להצלחת פרוש בבחירות.

המועמד לראשות העיר ישראל פרוש, הזכיר את עשייתו הרבה למען הציבור החרדי ולמען עתידה של אלעד "יושבים כאן מכל גווני הקשת של עדות ישראל", אמר.

חיים מאיר כץ סגן רה"ע אלעד אמר כי "כולם בסיעה הם אנשי עשיה שעבדו ביום ובלילה, מכל המגזרים. אני רוצה להודות להרב ישראל פרוש, שהצלחנו יחד עם כל החברים להגיע לדברים מורכבים".

הרב שמואל גרוסברד, אמר כי "זו הזדמנות פז לבצע שינוי חיובי לטובת תושבי העיר", וקרא לפעילים להצטרף בכל כוחם למאמץ. הרב אברהם שטרן ניתח את ספר הבוחרים וקבע כי "אם כולנו נתגייס בצורה נכונה, כל הפעילים, הרי שהסיכוי הוא גבוה במיוחד כדי להצליח בבחירות".

הרב מנדי חממי הסביר את האחדות שנעשה למען פרוש: "עשייתו של הרב פרוש למען כלל התושבים היא למופת ולדוגמה".

הרב משה ברדוגו אמר כי "יש צורך לחזק את הנציגים שעשו הכי הרבה למען הציבור בשנים האחרונות". הרב פנחס גרוס אמר כי "יש צורך לפעול בהתלהבות, שתסחוף את כלל הציבור אחר האחדות שאנחנו מציגים. אני שומע את התמיכה גם מציבורים רחבים בעיר".

הרב ירוחם טורנר אמר כי "יש לנו חובת הכרת הטוב לנציגים, ובראשם להרב ישראל פרוש, שפועלים ופעלו למעננו התושבים בכל השנים האחרונות.

מר שי נתן, יו"ר סיעת הבית שלנו באלעד, תיאר את פרוש כאדם ששייך לציבור בכלך איבריו, וכי כדאי לסמוך עליו שיעשה הכל למען ביסוס ועתיד העיר: "למדתי להכיר את הרב ישראל פרוש כאיש ציבור אמיתי, בכל רמ"ח אבריו. יש כאן אפשרויות לבנות בעיר, לשקם אותה, ואני סומך על הרב ישראל פרוש שבא לעבוד".

תמונות מהכנס
פרוש אלעד כנס צילום יח''צ (1)

פרוש אלעד כנס צילום יח''צ (1)

פרוש אלעד כנס צילום יח''צ (2)

סייע בהכנת הכתבה: אבי שיף

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.