כנס פתיחת הזמן לאברכים: הראשל"צ הגר"ש עמאר: "אין שקדן גדול יותר בדור הזה ממרן" – צפו בתמונות

 

בתום כנס ההתעוררות נערכה תפילה המונית לרפואתו השלימה של מרן פוסק הדור שליט"א * הראשל"צ הגר"ש עמאר: "אין שקדן גדול יותר בדור הזה ממרן שליט"א"

קהל רב מבני התורה והישיבות בירושלים הגיעו אמש לכנס חיזוק מיוחד שנערך לרגל פתיחת זמן החורף בהיכלי הישיבות והכוללים. הכנס התקיים במוצש"ק האחרון, בכולל אברכים שבבית המדרש "הרב פרדס" בקרית יובל, ואת המשא המרכזי נשא הראשל"צ הגר"ש עמאר שליט"א. מפאת המקום הצר, מילאו ההמונים את רחבת בית הכנסת והקשיבו לדברים באמצעות מערכת ההגברה שהותקנה בחוץ. הכנס יוחד גם לעצרת תפילה וזעקה לרפואתו השלימה של מרן פוסק הדור רבנו חיים עובדיה יוסף בן ג'ורג'יה שליט"א.

בתחילת דבריו, הפליג הראשל"צ הגר"ש עמאר בשבח לימוד התורה של מרן שליט"א ועמד על שקדנותו העצומה שאין לה אח וריע. "באחת הפעמים הגעתי להתייעץ עמו בדבר הלכה, שאלתי את שאלתי והוא השיב לי וחזר מיד לעיין בלימודו. ביקשתי לחזור ולברר עימו את ההלכה אך ראיתי שהוא כבר צלל כולו בלימודו ולא יכולתי להפריע לו. עד כדי כך היה שקוע בלימודו. אני יכול לומר בבירור, שבדור הזה אין אדם השקוע בלימודו יותר ממרן שליט"א", אמר הגר"ש עמאר.

בפניה לאברכים ובני התורה, ביקש הראשל"צ לשים דגש עיקרי על שקידה ולימוד ברצף. "כיום רבו המפריעים והמסיחים דעת בלימוד התורה, עד שהופכת ח"ו לקרעים קרעים. תלמידי חכמים רבים כשיעלו לשמים יגלו לחרדתם כי לא באו עם שום מסכת. יראו להם כיצד באמצע לימודם הם מדברים שיחות חולין ושיחות על עסקים, והלימוד עצמו הוא רק חלק זניח. על כן, החובה שלנו, בני התורה, להתאמץ ולהשקיע עצמנו בלימוד התורה ברצף, ללא הפסקות וללא מפריעים, רק באופן הזה התורה תתקיים על ידינו ונוכל לגדול והתגדל בה".

בסיום דבריו נערכה עצרת תפילה בהשתתפות הקהל הרב לרפואת מרן פוסק הדור שליט"א, כאשר הראשל"צ ביקש לפתוח את ההיכל וערך את תיקון הרש"ש המסוגל לבקוע שערי שמים.

יצוין, כי שיחה זו היא הראשונה מתוך סדרה של שיחות חיזוק שמוסר בימים אלו הגר"ש עמאר בכוללים ובהיכלי תורה רבים, לקראת פתיחת זמן חורף, שהשנה הוא ארוך במיוחד בשל השנה המעוברת.

צפו בתמונות

_1_~1 _1_~2 _1_~21 _2_~1 221 תמונה

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב עמאר חיב לפתוח דף חדש- ולהחליף את האנשים שלן.
  הסגנון הזה (כמו הכתבה המיוחצנת הזו) מאוד צורמת- אים הרב יתמיד בתורה ויעזב את העסקנות
  הוא יקנה את עולמו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל הכבוד לרב עמר הוא רב צדיק גדול מי שמדבר בגנותו לא יקום בתחית המתיים

  י |
  הגב
 3. רב צדיק ביותר! אשריו ואשרי חלקו.
  סיכסוכים בין חצרות הרבנים זה לא בין הרבנים עצמם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. גם לשם הוא הגיע מבלי שהזמינו אותו, נדחף בכוח
  ללא בושה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב