כנס רבנים ענק נגד מתווה הגיור

השבוע יתכנסו גדולי הרבנים במחאה נגד מתווה הגיור. לטענת המארגנים, "צריך לקבור את המתווה"

גדולי הרבנים יתכנסו ברביעי הקרוב לכנס ענק נגד מתווה הגיור שהציע השר לשעבר משה ניסים. האירוע ביוזמת ארגוני הזהות היהודית, שחברו יחדיו לשיתוף פעולה מיוחד עם הרבנות הראשית לישראל.

ביום רביעי הקרוב יגיעו קרוב לאלף רבנים, ובראשם הרבנים הראשים לישראל, לכנס נגד המלצות הרפורמה בגיור שהגיש לממשלה השר לשעבר משה ניסים. בכנס ישתתפו רבנים מהמגזר הדתי לאומי והחרדי שיביעו את התנגדותם הנחרצת להמלצות שבין היתר עלולות לתת הכרה של המדינה לגיורי הרפורמים בחו"ל.

בין המשתתפים: הגר"ש עמאר רבה של ירושלים, הגאון רבי ישראל מאיר לאו, הגאון רבי ראובן אלבז ממועצת חכמי התורה, הרב דב ליאור, הרב שטיינר ועוד.

בכנס ידברו הרבנים על הסכנות הרבות מדו"ח הגיור שהגיש משה ניסים ועל חיזוק מעמדה של הרבנות הראשית לישראל בתקופה בה ארגונים שונים מנסים באופן מכוון להחלישה.

ממארגני הכנס נמסר: "הכנס הזה מביא אמירה חדה וברורה: צריך לקבור את המלצות משה ניסים ולשכוח שהם הובאו בכלל בפני הממשלה. אנו מקווים שהאמירה הנחרצת של הכנס תביא לציבור הרחב את הדאגה של הרבנים ביחס לצביון היהודי של המדינה ותציב לפנינו את האחריות הגדולה לשמור על השלימות והיהדות של העם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.