כנס רפואי בשוויץ: "צריכים ללמוד ממכם"

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א נטל חלק בכנס הבינלאומי בז'נבה' בשוויץ עם גדולי הרופאים בעולם

כנס בינלאומי עם גדולי הרופאים בעולם נערך בז'נבה שבשוויץ. נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א אשר הוזמן לכנס, השתתף בכנס כחבר בארגון הרופאים, ונטל חלק ברבי- שיח ארוכים שנערכו עם שורה של רופאים מומחים, בעלי מוניטין בעולם, בתחום רפואת הנשים תוך הצגת מחקרים וחידושים בעולם הרפואה. בין היתר:  פרופ' סימון, ד"ר זאן פייר פלרמו,  ד"ר טיבי מצרפת, פרופ' רוזנקס מבית החולים 'קורנל בארה"ב, אשר הציג מחקר חדש בתחום, וסיכם על שיתוף פעולה עם ארגון 'פרי חיים'.

 

במהלך הכנס, נשיא ארגון  'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א סקר בפני משתתפים רבים על פעילות הארגון שהוקם לפני שלושים שנים במטרה ללוות ולסייע לזוגות המצפים לישועת ד׳ בברכת פרי בטן. הידע הרב והניסיון שצבר הרב משה שלזינגר שליט"א במהלך השנים, עומדים לרשות הזוגות המצפים לילד. אלפי ילדים שנולדו במהלך שלושים השנה האחרונות כתוצאה מהליווי של הרב שלזינגר מהווים את עמודי התווך של הארגון. הרב משה שלזינגר שליט"א נמצא כידוע בקשר הדוק עם כל גדולי הרופאים בישראל ובעולם ומשתתף בכל הפורמים והארגונים העוסקים בעניין בעולם.

 

רופאים רבים שיבחו רבות את פעילות הארגון, אשר שמו התפרסם למרחקים וממדינות רבות בעולם מגיעים להתייעץ עם הרב משה שלזינגר שליט"א. "אנחנו צריכים ללמוד ממכם, איך אתם עוזרים ומסייעים לכל אדם שמגיע אליכם ליעוץ והכוונה. והכל בסבר פנים יפות ובהקשבה רבה ועד למציאת הפיתרון", ציינו הרופאים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.