כסאות וקללות: אישום חמור כנגד תושבי ביתר עילית

הפרקליטות הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד דוד זגורי, תושב ביתר עלית בן 65, שני בניו- יצחק ושמואל זגורי (בני 18 ו- 22) ונגד יהודה סוויסה, תושב ביתר עלית בן 18 בגין חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ואיומים

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד הילי ברגמן, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד דוד זגורי, תושב ביתר עלית בן 65, שני בניו- יצחק ושמואל זגורי (בני 18 ו- 22) ונגד יהודה סוויסה, תושב ביתר עלית בן 18 בגין חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ואיומים.

על פי כתב האישום, בשבוע שעבר (שבת) ניגשו הנאשמים לסניף קופת חולים מאוחדת בבית"ר עלית, שפעל במתכונת שבת למטופלי הקופה, זאת בעקבות חתך שנגרם לשמואל זגורי (בן 22). הצעיר ואביו נגשו לרופא, ומשהוברר כי הוא אינו מבוטח של קופת חולים מאוחדת, הסביר לו הרופא כי הוא יכול רק לחבוש את ידו וייעץ לו לפנות למרפאת ט.ר.ם. משהבין הצעיר כי לא יקבל טיפול מלא, החל לצעוק ולקלל את הרופא.

בשלב מסוים, בשל צעקות וקללות שמואל זגורי, החל הרופא לצלם את הנאשם באמצעות הטלפון הנייד שלו. הנאשם דחף כלפי מטה את ידו האוחזת בטלפון של הרופא, ואז החלו שני הנאשמים לקלל את הרופא. הנאשם שמואל זגורי אמר לרופא "יא ערבי יא … אני אזרוק עליך כסא יא בן ".

בהמשך למתואר לעיל, נתן יצחק זגורי (18) מכה לטלפון הנייד של הרופא . בעקבות כך, צעד הרופא אחורה כשגבו לעבר דלת השירותים, בעת שהנאשמים התקרבו אליו. בשלב זה החלו הנאשמים להכות ולדחוף אותו בגופם והטיחו בו כיסא. בשלב מסוים, הצליח הרופא להיכנס לחדר האחות הסמוך ולנעול את הדלת. כל אותה עת, המשיכו הנאשמים לקללו מבעד לדלת הסגורה, להשליך עליה כסאות, לבעוט בה ולדפוק עליה, וכן לאיים על הרופא בפגיעה בגופו. בהמשך, ניגש יצחק זגורי למטבחון המרפאה, נטל סכין מטבח, צעד לעבר האח שהיה אותה עת במרפאה ואיים עליו.

כתוצאה מן התקיפה נשברה ידו של הרופא ונגרמו לו פציעות.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים המתנהלים נגדם ולחילופין לקבוע תנאים מגבילים בעניינם שיאיינו את המסוכנת הנשקפת מהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.