כספית על השר ארדן :"נתניהו משפיל אותו וגורר אותו בחוצות העיר והכפר והוא עומד בשתיקתו".

מפלגת הליכוד על שריה יועציה וחבריה מלוכדים סביב כך שפעולתיו והתנהלותו של ראש הממשלה אינם מגיעים ממקום של רציונליות{תקשורת}

בראיון לרדיו "קול ברמה" מותח העיתונאי בן כספית ביקורת קשה כנגד ראש הממשלה .לטענתו של כספית מפלגת הליכוד על שריה יועציה וחבריה מלוכדים סביב כך שפעולתיו והתנהלותו של ראש הממשלה אינם מגיעים ממקום של רציונליות.

העיתונאי כספית גם לא חסך בדבריו כנגד השר ארדן אשר חוק התאגיד רשום על שמו וזה האחרון לדבריו של כספית נותן לראש הממשלה להשפילו בראש חוצות וממלא את פיו מים.

את חיצי הביקורת השנונים של כספית ספג גם היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט כאשר כספית מעלה תהייה הכיצד מי שהיה חלק מחבורתו של ראש הממשלה ומקורביו מצופה ממנו לבצע חקירה אמיתית כנגדם "זה לא אנושי" כך טוען כספית וממשיך, הרי הקלטות של נוני ונתניהו בידיו של היועץ מזה שנה כיצד למרות זאת היועץ לא פסל את נתניהו מלעסוק בתקשורת לאור הקלטות החמורות? תוהה כספית?

כספית שיתף את המגיש גלסנר בתפיסת עולמו העיתונאית בכך שהוא כספית מחויב ל"זכות הציבור לדעת " הוא התחייב בכך שאין לו עניין בדיווחיו לא בימין ולא בשמאל אלא אך ורק בדאגה לשלום המדינה ועתיד ילדיו ובמוסריותו כעיתונאי אשר נאמן למקצועיותו.

להאזנה :

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.