כעת: אבוטבול נפגש עם נציגי 'דגל' ו'שלומי אמונים'

המו"מ בבית שמש מתקדם? פגישה נערכת כעת בין נציגי שלומי אמונים ודגל התורה לראש העיר משה אבוטבול

אחרי הפסקה – חוזרים לשולחן המשא ומתן: בדקות אלה נערכת פגישה בבית שמש מול ראש העיר המכהן משה אבוטבול לנציגי 'דגל התורה' ו'שלומי אמונים', בכדי להתקדם ולסגור את הפרטים האחרונים של חלוקת התיקים לכל אחת מהסיעות, מול תמיכה באבוטבול לקדנציה נוספת.

אומנם ראש העיר היה מעדיף שהפגישות עם כל סיעה ייערכו בנפרד עם כל מפלגה, עם דגל בנפרד ועם שלומי אמונים בנפרד, אך שתי הסיעות לא הסכימו לכך והם נפגשים כעת יחד כגוש אחד.

אבוטבול אומר ל'אקטואליק' כי "יש התקדמות מסוימת, אבל הם מתעקשים על תיקים שנמצאים בידיים של סיעות אחרות, וזה יפתח את כל המשא ומתן גם עם הסיעות האחרות וזה לא הזמן לזה. הציבור החרדי צריך להיות מאוחד".

כזכור שבוע שעבר הגיב ראש העיר משה אבוטבול בנושא של חשד להקצאות ואומר ל'אקטואליק': "הכול שקר וכזב. מדובר בשקר, והפרסום הזה מחמיא לי. אם היו מוציאים את כל הפרוטוקולים של כל הישיבות בעיריה, היו רואים שכל הציבור החרדי קיבל, גם הליטאים של דגל התורה".

לדבריו, "ילד ברמה של כיתה א' הלך וחתך כל מיני דפים של הישיבות בעיריה כדי לעשות תוהו ובוהו, ואני שמח שרוב הציבור החרדי לא קונה את הבלוף הזה. היועץ המשפטי של העירייה שמע על זה ואמר שיש כאן מישהו שרודף סתם. אנחנו פועלים בצורה מאוזנת ושיוויונית. ההחלטות נעשות על פי צרכים של הציבורים והקהילות המתגוררים בעיר בית שמש. הפצת מסמך חלקי מתוך החלטות של וועדה אחת, והשמטת עשרות הקצאות של מגוון מגזרים, הינם מעשה רשע באופן מובהק. מוטב היה לו מחברי המסמך היו אמיצים גם להביא את החלטות שאר הוועדות, שמוכיחות שכל הציבורים קיבלו בעין יפה ללא הבדל חוג, השקפה וכו'. מטרת המהלך הינה ניסיון לשקר לציבור ולהתסיס כנגד ציבורים כאלה על אחרים ניסיון פוליטי זול".

כשנשאל על ידינו בשבוע שעבר על המשא ומתן עם דגל התורה, למה הוא לא מתקדם, אמר אבוטבול: "אני מאמין שהכול הולך להסתדר וכל התפקידים יאויישו על הצד הטוב ביותר. הכול פתוח. בוא נשב ונדבר, אבל כל מפלגה בצורה אישית ומסודרת. עם כל סיעה נשב לבד. זה הכי בריא גם בשבילנו וגם בשבילם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.