ישי בחזון איש 5: "מרן, אני רוצה להקים מפלגה חדשה"

לאחר שבוע מתוח בצמרת מפלגת ש"ס שעשוי להביא לפתיחת מפלגה חדשה שתתחרה בש"ס, חבר הכנסת אלי ישי עלה למעונו של מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א ברחוב חזון איש 5 בבני ברק וביקש את ברכת הדרך

לקראת פיוס? לאחר שבוע מתוח בצמרת מפלגת ש"ס שעשוי להביא  לפתיחת  מפלגה  חדשה  שתתחרה בש"ס, חבר הכנסת אלי ישי עלה למעונו של מרן  הגראי"ל שטיינמן שליט"א ברחוב חזון איש  5 בבני ברק.

ישי, בא להתייעץ עם מרן הגראי"ל לצורך הכוונה לקראת החלטתו הגורלית שעשויה לגרום לטלטלה דרמטית בפוליטיקה הפנים חרדית ולכרסום בכוחה של תנועת ש"ס.

העיתונאי בני רבינוביץ דובר בית מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן מסר ל'קוקר': אלי ישי סיפר למרן ראש הישיבה על התקופה הקשה שהוא עובר, רא הישיבה אמר לו את הפסוק: שומר פתאים ה' וברכו בהצלחה. רבינוביץ הוסיף כי כל הדיווחים כביכול הורה ראש הישיבה לישי להתפלג, שקריים.

 

"ישי שוקל ברצינות להקים מפלגה ולהתפטר ממפלגת ש"ס לאור התנאים הקשוחים שהציב אריה דרעי לישי" – כך טוענים מקורבי ישי.

הדרישות של דרעי, כך לטענת מקורבי ישי, כוללים: הפקדת מכתב התפטרות ואיסור על תדרוך עיתונאים, מה שמסמן  לישי את הדרך החוצה ודוחקות את רגליו מחוץ לש"ס.

דרעי הסביר למקורביו – כך על פי הפרסום באתר וינט כי אינו זקוק לישי בש"ס. "האמת היא שהוא מפריע לי, אני עושה את זה רק בשביל האחדות. אנחנו עושים את מה שעושים מתוך רחמים כלפי הבחור. אני יכול לחתוך את העניין עכשיו, אבל זה לא בוער לי. לא מפריע לי עוד יום או יומיים. הוא ילד גדול, שיחליט לבד מה הוא רוצה. בכל מקרה, לא אתן לו שום דבר מעבר למה שנתתי לו. אנשים אומרים לי – למה אתה צריך אותו? אבל הוא היה 13 שנה ויש לו תדמית של אדם טוב ועניו, ועכשיו מתחילים לגלות את פרצופו האמיתי. הוא קיבל אתמול את כל התשובות, חשבנו שהכול נגמר, ואז הוא החל להוציא דברים כאילו הוא יכול להביא שבעה מנדטים".

ביום ראשון הקרוב, יפגשו שני הניצים: ישי ודרעי  בניסיון להגיע לעמק השווה, אך עדיין לא ברור האם היא תתקיים.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב של דרעי מתעב את חיילי צה"ל הנלחמים למעננו בחירוף נפש. הוא לא רצה לברך אותם בכותל במבצע צוק איתן, והשתלח בהם בגסות.

  הכל מתועד ומצולם, זה יתפרסם שוב ושוב, עד שאף מסורתי או מסורתית לא יצביעו לשס…

  מסורתי |
  הגב
 2. מי יגן עלינו????????????

  הגיע הזמן שבעזרת השם נתלבש בצניעות ע”פ הלכות צניעות המבואר בשולחן ערוך, ולא ע”פ הקולות של הספר המחריב הצניעות "עוז והדר לבושה" שקיים גם ותשחק ליום אחרון,, לעשות צחוק מהצניעות ר"ל, משום שהרב הזה (פאלק) מאנגליה מחבר הספר, עשה צחוק מהצניעות בכל העולם החרדי, כשהוא המציא הלכות חדשות מהאצבע, ולא מן התורה, אנחנו נתחזק בצניעות ע"פ פסקי השולחן ערוך!!! כדי כדי למנוע אסונות בעם ישראל!!! “טרגדיה רודפת טרגדיה” –

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב