כעת מתברר: "המלאך הספרדי" הוא לא איציק סודרי

דובר ש"ס לשעבר זוהה כ"מלאך הספרדי" שסייע לפעוטה הפצועה. כעת מתברר: זה כלל לא הוא

הבוקר פרסמנו את הפוסט המרגש של האישה שמחפשת אחר "המלאך" הספרדי שסייע לבתה הפעוטה שעברה תאונת דרכים. בעקבות הפוסט זיהו רבים את "המלאך" כאיציק סודרי, דובר ש"ס לשעבר.

סודרי אף אמר בראיון ל'ישראל היום': "זכיתי, ואני עדיין זוכה להיות שליח קטן להרבה אנשים שמבקשים את עזרתי וקשרי. כך היה אז, כשנפגשתי איתם בבית החולים בנסיבות מצערות להם ולי, והפעלתי את כל יכולתי לסייע להם, באותם רגעים ומאז כבר פניתי לעוד הרבה מקרים ולענייני האישיים. הלוואי ואוכל לעזור יותר ולכמה שיותר אנשים. אני מבוייש ומוחמא ממחמאה שלא בהכרח מגיעה לי כי בתפיסתי אני רק שליח שאמור לנצל את כוחו למעשים טובים שלא על מנת לקבל פרס. שוחחתי איתם ואמרתי להם שמה שהם יחליטו אכבד, אבל עדיין אני חושב שסנדקאות זה משהו חשוב מאוד ואני לא מרגיש מספיק ראוי ואשמח שהם יכבדו מישהו אחר".

אלא שלאחר הפרסום ב'אקטואליק', פנתה ל'אקטואליק' האמא המדוברת, ליאת נעים, וביקשה להבהיר כי חל בלבול ולא מדובר באיציק סודרי.

"מדובר באיציק לוי, שהוא גיסו של סודרי. דיברתי עם סודרי בהתחלה והוא ענה על התיאור, אבל התברר שגם לגיסו קוראים איציק והפרטים זהים. משם נוצר הבלבול", מסרה ל'אקטואליק', וביקשה לתקן.

לוי האמור הוא הקבלן איציק לוי, בנו של "הבאבא לאון" רבי ליאון לוי זצ"ל, שהיה לו בית מדרש ברחוב השומר בבני ברק.

כזכור, פוסט מרגש שפורסם בקבוצת האמהות "סופר מאמא" בפייסבוק, חיפש אחר "מלאך" ספרדי שסייע לפני 7 וחצי שנים למשפחה שבתה עברה תאונת דרכים.

"אני אמורה ללדת בעז"ה בחודש הקרוב" כתבה נעים בפוסט, "והסיפור שלי כזה: אני מחפשת אדם שלפני 7 וחצי שנים נדרתי נדר שישמש לנו כסנדק. הבת הבכורה שלי עברה תאונת דרכים בגיל חודש והיתה בין חיים למוות. בתל השומר פגשנו אדם מלאך שבלי להכיר אותנו נתן את הנשמה. אני לא אלאה במה שהיה רק שנדרתי נדר שבמידה ויוולדו לי שני בנים, בבן הראשון חמי יהיה סנדק והוא בשני. ואכן אני עתידה ללדת בן שני ומחפשת אותו בנרות. מה שאני יודעת עליו ששמו איציק, חרדי ממוצא ספרדי. בחור גבוה, מפולפל ודי מקושר חברתית. אם אני לא טועה היתה לו גם קירבה כלשהי לשר אלי ישי. בבקשה מי שמכיר אדם שעונה על התיאור שיעדכן ואני אפנה אליו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.