כץ ונתניהו התעמתו: "תעביר לי את הסמכויות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נזף בשר התחבורה ישראל כץ בעקבות פעילות של חברת המוניות הבינלאומית "אובר" בישראל. {בגלל המוניות}

עימות חריף פרץ בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין שר התחבורה ישראל כץ בעקבות פעילות של חברת המוניות הבינלאומית "אובר" בישראל.

כץ רואה את עצמו כמועמוד עתידי לרשת את נתניהו בבוא העת וניכר שהמתח בין השניים שהלך והצטבר עם השנים  צף מעל שולחן ישיבת הממשלה.

במהלך הישיבה ציין כץ את רפורמת השמיים הפתוחים שהנהיג . בתגובה לדברים אמר נתניהו כי במהלך ביקורו בפורום הכלכלי העולמי בדאבוס שוחח עם מנכ"ל אובר שהביע ביקורת על התנהלותו של השר כץ.

"אני מקווה שהרפורמות לא נעצרות כשזה מגיע לשיקולים פוליטיים", אמר לו נתניהו, בתגובה  ללחץ שהפעילו על השר כץ נהגי מוניות שחברים במרכז הליכוד.

כץ לא נותר חייב והציע במחאה להעביר את הסמכויות בנושא למשרד ראש הממשלה. "תעביר", ענה לו נתניהו.

השר כץ הזהיר את נתניהו מפני האפשרות של נהג שיעלה נוסע למכוניתו וייקח אותו לשטחים. "מה תעשה אז?", הקשה כץ. תגובתו של נתניהו: "תפנה אותם אליי". בזאת לא הסתיים העימות.

‏כץ פנה לנתניהו ואמר: "אתה לא מנוע מלעסוק בנושא בגלל ניגוד עניינים?". נתניהו ענה לו: "תנוח דעתך, אני יכול", וכץ מיהר לעקוץ: "אני מחויב לישראלים ולא לאילי הון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.