מקרובי נתניהו: "כץ תיכנן להדיח את רה"מ" (וידאו)

בכירים בסביבת נתניהו האשימו את כץ בהשמצת ראש הממשלה, "בשעה שרה"מ ניצב איתן מול מתקפות תקשורתיות שמטרתן להפיל את שלטון הליכוד שלא דרך הקלפי, מצטרף ישראל כץ למקהלת השמאל. כץ מתדרך בלי בושה נגד רה"מ ומשמיץ אותו. הוא לא תרם דבר במהלך מסע הבחירות וכעת מנסה להשתלט בכוחנות ובבריונות על מנגנון המפלגה. {סוער בליכוד}

סוער בליכוד: בצל החקירה כנגד ראש הממשלה, מקורבי רה"מ מאשימים את השר ישראל כ"ץ בניסיון להדיח את בנימין נתניהו,כך חשף אמש בועז שפירא בחדשות הערוץ הראשון.

בידיעות אחרונות נחשף עוד כי הרקע למתקפה הוא כינוס מזכירות הליכוד בראשות כץ ביום חמישי, שבו התקבלו החלטות הפוגעות בסמכויותיו של נתניהו כיו"ר הליכוד.

בדיון האשים ח"כ דודי אמסלם את כץ כי הוא מנסה להשתלט על הליכוד "מעניין שתמיד מזכירות הליכוד מתכנסת כשאתה בסכסוך עם נתניהו", אמר. כץ טען בתגובה כי הוא דווקא היה הגורם הממתן בכינוס.

בכירים בסביבת נתניהו האשימו את כץ בהשמצת ראש הממשלה, "בשעה שרה"מ ניצב איתן מול מתקפות תקשורתיות שמטרתן להפיל את שלטון הליכוד שלא דרך הקלפי, מצטרף ישראל כץ למקהלת השמאל. כץ מתדרך בלי בושה נגד רה"מ ומשמיץ אותו. הוא לא תרם דבר במהלך מסע הבחירות וכעת מנסה להשתלט בכוחנות ובבריונות על מנגנון המפלגה. חברי הליכוד לא יסלחו לכץ על החתירה תחת נתניהו".

 

בכירים בליכוד הגיבו על התגובות מבלפור ואמרו  כי "נתניהו בלחץ, ולכן הוא עושה טעות קשה כשהוא מעצים את כץ ובונה אלטרנטיבה למנהיגות הליכוד. מזכירות הליכוד קיבלה החלטות מתבקשות ומקצועיות, שנועדו למנוע הוצאות כספים מהליכוד שלא בהתאם לחוק ולנהלים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.