כ"ץ תוקף את בנט: מוכן לחמם את כל הגזרה בעזה בגלל שיקולים פוליטים

בראיון לגלי צה"ל תקף השר כ"ץ את בנט בחריפות ואמר כי "התופעה של שר בקבינט שעומד בראש מפלגה קטנה מוכן לחמם את כל הגזרה בעזה בגלל שיקולים פוליטים ולגרור את כל המערכת למלחמה היא חמורה ביותר". בבית היהודי הגיבו: "שילך להתעסק בפקקים של כביש 1".

לקראת הפגישה עם הנשיא טראמפ  בבית הלבן, ראש הממשלה נתניהו יכנס ישיבת קבינט. חברי הקבינט המדיני-ביטחוני לא המתינו והם מתנגחים זה בזה.

"חברי קבינט לא צריכים להתלהם כדי להרוויח רווח פוליטי", כך אמר הבוקר שר התחבורה ישראל כ"ץ בראיון לגלי צה"ל בביקורת על השר בנט.

את הדברים אמר כץ  בהקשר לדברים שנשא בנט בטקס הזיכרון בנהריים בו התייחס למצב הביטחוני המתוח בתקופה האחרונה. "אני אומר לשכנינו בצפון או בדרום: איננו חפצים במלחמה, אבל מי שישלח ידו אל ילידנו, ידו תיגדע ללא רחם", אמר בנט. "אם הבחירה שלכם היא להתעצם לקראת הקרב הבא, הבחירה שלנו תהיה לחיות. ואנחנו ננצח".

בתגובה לדברי בנט, תקף השר כ"ץ את בנט בחריפות  ואמר כי "התופעה של שר בקבינט שעומד בראש מפלגה קטנה מוכן לחמם את כל הגזרה בעזה בגלל שיקולים פוליטים ולגרור את כל המערכת למלחמה היא חמורה ביותר".

בבית היהודי לא נותרו חייבים ואמרו כי כ"ץ מנהל קמפיין להחלפת נתניהו. "מוטב שיחזור לעסוק בפקקים בכביש 1 ובתאונות ולא יגרור את הבית היהודי לקרבות האישיים שלו נגד נתניהו", מסרו במפלגתו של בנט.

גם שר הביטחון אביגדור ליברמן התייחס להתחממות האחרונה בדרום. "שמעתי הרבה פטפטת מעמיתיי השרים, שאין לה שום קשר למדיניות הביטחון של מדינת ישראל", אמר ליברמן. "אין לנו שום כוונה ליזום שום מהלך צבאי – לא בדרום ולא בצפון, כמו שאין לנו שום כוונה לספוג שום פרובוקציה. יודעים את זה היטב גם בדרום וגם בצפון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.