האזינו: כשאפשטיין לא מצליח להתמודד עם השאלות (הקלטה)

סגן ראש העיר ירושלים התראיין לתחנת הרדיו רשת ב' של 'קול ישראל' ולא הצליח להתמודד עם השאלות הנוקבות והענייניות של המראיינים. "המפגינים שלנו הם הכי עדינים, החרדים האחרים אוהבים את הקוגל והצ'ולנט". האזינו לראיון המלא {"רוב החרדים מתנערים ממכם"}

נציג הפלג הירושלמי סגן ראש עיריית ירושלים מר חיים אפשטיין עלה לפני כמה ימים לראיון ברשת ב של קול ישראל, בו הבהיר כי איסור ההתייצבות הוא בגלל שזה שעת השמד כי יש 'גייסים' של הצבא שמשדלים בחורים בישיבות להתגייס.

לאחר מכן, הבהיר בנוגע להתפרעויות בהפגנות, שאנשי הפלג הם האנשים 'הכי עדינים בחברה הישראלית', אך בד בבד הוא הוסיף שמותר להם להתפרע וליידות אבנים כמו שעשו גם בעמונה, וצריך לגלות כלפיהם אמפתיה.

כשנשאל מדוע הציבור החרדי מתנער מהם, הוא השיב שהציבור החרדי סטה מהדרך, והם כבר לא חרדים 'רק אוהבים קוגל וצ'ולנט'. והוסיף, שקשה לו להגדיר את עצמו 'חרדי' כשזה יחד איתם.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה באלימות למה? אתם דאעש
  זו לא תורת ישראל זה תורת עשו וישמעאל
  אתם הההההההערב רב החרדי ששמעתי על קיומו
  מצוה לסגור ישיבות הללו אסור לתקצב אותם הם לא ישראל זה סיטרא אחרא

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לא יודע מאיפה לקחת את הכותרת הזאת שלא הצליח לעמוד בשאלות, הוא ענה יפה מאוד על כל השאלות, יש כאן מהלך של כל העתונות המגוייסת בכללה החרדית ובכללה מני גרא שאמר באותו ראיון שהקבוצה הזאת מונה בקושי 2% מהצבור החרדי, השקרים האלו כבר מוכרים לא מהיום, אני יודע שבירושלים הם קבלו 14% מהקולות וכן במודיעין עילית ובבני ברק אז על איזה 2% הוא מדבר. ועוד אמר מני גרא שהם יצאו להפגין כדי להראות שהם קיימים והם מוסתים, כאילו שר' שמואל אוירבך לא אמר להם לצאת להפגין ואולי גם הגר"ש אוירבך מחפש להראות שהוא קיים לשיטתו החצופה של מני גרא.

  אבי |
  הגב