כשאתגר ביקר בארמונו של שריקי (וידאו)

הטייקון שלא הכרתם: עודד שריקי הוא דתי מסורתי שהיה בעברו צלם חתונות והקים בית כנסת מפואר בנתיבות. בראיון מיוחד לחיים אתגר ב"הכל אישי", הקבלן המצליח שמגלגל יותר משלוש מאות מליון שקל בשנה פותח את שערי הבית המפואר בעירו בדרום, וגם חושף את אוסף המכוניות הנדיר שהשבוע התחדש במכונית למבורגיני, ורולס רויס חדשה שיש רק לשניים בישראל. צפו {הטייקון מנתיבות פותח את הבית}

איש העסקים עודד שריקי בעל חברת בניה שהתחיל כעובד במאפיה וצלם אירועים ועובד שיפוצים כקבלן משנה עם מספר נפילות, והפך להיות בעל הבית היוקרתי ביותר בארץ. "כשאין לך כסף, אף אחד מסתכל עליך, כשיש אל תשכח מאיפה באת". הוא אומר.

קשה לתאר את הפאר: חדר קירור לפרוות, חדר ארונות בגודל של חנות בגדים, סלון בגודל של מגרש כדורגל, ועוד הרבה דברים שרק אפשר לחלום עליהם. הצצה לבתים המפוארים של העשירים.

איש העסקים עודד שריקי שבנה את בית חלומותיו מספק הצצה פנימה לחיים אתגר מהתוכנית "הכל אישי" בערוץ 2: מעיצובי זהב כמחווה לבית המקדש, דרך נברשות שכמעט בלתי אפשרי לספור את הנורות ועד פינות האוכל. "פעם היינו ישנים 3 ילדים בחדר. תמיד אמרתי שיהיה לי חדר שינה גדול". הוא אומר בהנאה בלתי מוסתרת.

צפו: חיים אתגר נכנס לארמון של עודד שריקי בנתיבותהכל אישי עם חיים אתגר – הערב אחרי עובדה

פורסם על ידי ‏‎mako‎‏ ב- יום שני, 28 בנובמבר 2016

הוא חובש כיפה, שומר שבת, מתפלל את כל התפילות, מת על נתיבות ולא חושב בעולם לעזוב אותה. "יש ברכה על העיר הזו. יש בעיר הזו אנשים טובים. העיר הזו זוכה לברכה ושגשוג כלכלי הרבה בזכות הבבא סאלי. יש רוחניות, שגשוג מטורף. אני יכול לגור בכל מקום בארץ אבל נתיבות זה בנשמה. העיר פה התפתחה בטירוף אפילו ביחס לישובים במרכז הארץ. יש לי פה הכול, לא חסר לי כלום".

על מצוקת הדיור והמס על דירה שלישית הוא מותח ביקורת קשה על השר כחלון והממשלה: "מי שיש לו שלוש דירות – שישלם את המס, הרי מה יקרה? השוכר יפיל את זה על הדייר ושכר הדירה יעלה". בקטע שלא שודר בכתבה המלאה, שריקי למעשה הסביר כיצד העשירים ימשיכו להתעשר, בעוד שעבור זוגות רבים החלומות על בית ראשון עלולים להפוך לבלתי אפשריים".

מה עודד שריקי חושב על הרפורמות של כחלון? צפו בהצצה לפרק של הערבהכל אישי עם חיים אתגר – הערב מיד אחרי עובדה

פורסם על ידי ‏קשת – רק רוצים לרקוד‏ ב- יום שני, 28 בנובמבר 2016

הלמבורגיני החדשה

מזל טוב לקבלן מנתיבות עודד שריקי !!קרדיט :לא ידוע .

פורסם על ידי ‏‎Tsiclub‎‏ ב- יום ראשון, 27 בנובמבר 2016

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רחוק מאוד מלהיות דתי. הגדרה נכונה חילוני עם כיפה מאמין (יכול להיות גם בעצמו, את זה רק הקב"ה יחליט).
  ולגבי עושרו שיהיה לו בהצלחה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מגדיר ההגדרות
   ברוך ההא
   את זה – רק אלוקים יקבע!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב