"כשהילד מגיע מהדיסקוטק, תכינו לו עוגה" (וידאו)

בעקבות המקרים הקשים והטרגיים של אנשים חרדים שנטשו את דת אבותיהם, מציפה במלוא חריפותה אחת השאלות הקשות איתן מתמודד הציבור החרדי בשנים האחרונות: האם לשמור על קשר עם אותם ילדים או לנתק כל מגע עמם, וכיצד ניתן למנוע צעד כזה? לפניכם וידאו מדברי מזכה הרבים וחזר בתשובה בעצמו הרב אורי זוהר איך להתייחס בצורה נכונה לילדים כאלה. חובה לצפיה {כללי ברזל}

היחס הנכון לילד שחלילה נטש את דרך האבות, הרב אורי זוהר במסר נוקב והדרכה שהיא חובה על כל אחד איך לנהוג עם ילדים אלו: "כשהילד מגיע בארבע בבוקר מהדיסקוטק, תכינו לו עוגה עם כוס קפה ותרשמו עליה "אוהבים אותך".

עוד אומר הרב זוהר: "זה יתן לו אישור שאוהבים אותו לא כי הוא צדיק או התפלל ובירך, אלא כי הוא קיים, ורק אחרי שיגדל הוא יקלוט את הבלוף מסביב, הוא יחזור אמנם הוא יזחל אבל הוא יהיה בפנים בבית בתוך הקהילה פנימה".

הרב אורי זוהר מעביר ביקורת על כך שלא נותנים לילד חום ואהבה: "כשזורקים ילד חלילה מהבית, אנחנו מונעים מהם את האפשרות לחזור בתשובה, זה לא תפקידנו ההורים מתי הוא ישוב בתשובה לדרך האבות, אלא זאת מצות הדור הזה, לקבל באהבה וברחמים את אותם ילדים, שבסוף יחזרו ויהפכו לבעלי תשובה לפי שבתוך תוכם הם יודעים את האמת, ולכן הם יחזרו בסוף בתשובה לאביהם שבשמים".

צפו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.