כשהפוליטיקאי החרדי התחנן לראש הישיבה • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי' של אתר קוקר: מדוע סירב אוסדיטשר לעבוד עם שובו בנים? האם פורום המנהלים של המודיע ייערך בחורף? הג'וב החדש בספרא. פינת הממריאים: ומעשה בכפכפים { ברנז'ה}

אחרי שבוע כה עמוס באירועים ובפושים אין  סופים, ואין צורך להרחיב כי קצרה היריעה והפיד מלהכיל. בקליינע סגר את המחשב. וכמידי יום שישי החליק לעבר חוף הים הנפרד והטרופי של ראשון לציון.

ספוילר: לא צריך להרחיק עד האיים הקרייבים או עד זנזיבר בשביל ליהנות מחוף אקזוטי, שם גם חיכו לנו עסקני דגל התורה אשר יצאו בהוראת שעה לבוא ולחזק את העסקונה המקומית

חוףכשיצאנו מהחוף, אחד העסקנים הטמין בכפכפיו מתחת לסוכת המציל את מפתחות הרכב. שלא בכוונת מכוון, עסקן  נוסף לקח את הכפכפים וכעבור זמן קצר גילה בתוכם את המפתחות שהוחזרו אחר כבוד למציל שהכריז על האבידה. העסקן שהצליח להשיב את האבידה ואת הכפכפים, (בחסות השבת המשמשת  ובאה) נחפז לרכבו ושכח את הנעלים בחוף. מבולבלים? תקראו שוב.

הצתה מאוחרת: כשבקליינע חזר מהחוף התגלגל לידו פיסת עיתון של אנשי דלא מעלי. מרחוק הבחין בקליינע בידיעה שפורסמה במדור הפפראצ'י של העיתון של המדינה.

בקליינע שפשף את העיניים בתדהמה, הידיעה שנחשפה בשלהי חודש אדר בבקליינע מובאת בשידור חוזר בפפראצי של ידיעות. וכך נכתב: מה מצאנו ולא ידענו: חילי סורוצקין (32), בן הזוג הלא כל כך מוכר של קורין גדעון, הוא בן למשפחה חרדית מאוד מוכרת במגזר שלה ובוגר ישיבת "חברון גאולה". הוא עשה את הונו מרשת בגדים אמריקאית חרדית שעשתה לאחרונה עלייה ארצה. בני הזוג בילו כבר כמה שבתות אצל חברים בבני־ ברק.

גדעון, הבנו שבן זוגך ירא שמיים.

"הוא מגיע ממשפחה חרדית".

ועדיין חובש כיפה?

"אבקש לא להיכנס לזה".

סוף ציטוט.

לפני כחודש נודע לבקליינע כי מפלגת המחנה הציוני החלה פוקדת מתפקדים חרדים. בתחילה זה התחיל כבדיחה על הדובי של בוז'י שהגיע באישון לילה לעיר האברכים המנומנמת משהו- בכדי לרחרח מקרוב אחר הילדים של חורף שנת 83. בוז'י לא טעה. החרדים שמתגוררים ליד דיר קדיס מאוכזבים מכך שהליכוד לא צ'יפר בבחירות האחרונות את הפעילים המסורים, והחלו לרעות בשדות זרים.יחד עם אלדד יניב ושתי סירי צולנט', אפשר לסמן וי 15 בדרך ליעד הבא.

לא רק בוזי' הגיע לברכפלד, בנו של אחד מנבחרי הציבור החרדים ניסה את מזלו ונרשם לישיבה המפורסמת (שאת ספסליה חבשו בעיקר חתנים שנישאו לבנותיהם של בכירים בתנועה הקדושה, בישיבה). כעבור שבוע, הטלפון המיוחל בושש מלהגיע. חבר הכנסת התקשר בכבודו ובעצמו לאחראים על הרישום ופירט (באותה שיחה) את שלל תפקידיו הפרלמנטרים ללא הצלחה. בקליינע תוהה האם השיקולים של ראשי הישיבה נובעים מהסקרים של דגני?.

בראשון, פגשנו את יועץ התקשורת דוד רוזנטל כשהוא שובר תצום בכוס קוקה קולה קר פרזנטור חדש למותג? "כך שוברים תצום", השיב האסטרטג.

רוזנטל

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בדרך לשחרית: חבר מועצת עיריית מודיעין עילית נחמן ניימן, איש קהילת ברסלב, מתעדכן על הנעשה ונשמע בכנישתא חדא.נמן ניימן בקליינע

ולנעשה בספרא: חשיפה: בכיר מרשת החינוך התורני, תושב העיר ביתר עילית צפוי להיכנס לתפקיד רל"ש של סגר"ע ירושלים צביקה כהן, במקום אברהם בצלאל שפרש.

תזוזה בברנז'ה: אלי ג'אן הכתב החרדי של עיתון ידיעות דרום שעשה זאת בהצלחה רבה, הודיע על עזיבתו לטובת מעבר למשרד 'גל תקשורת', שם ישמש כיועץ תקשורת ויטפל במספר לקוחות.

בעוד ג'אן פורש מהעיתונות, הפרשן לענייני חרדים ולשעבר כתב הארץ שחר אילן מצטרף לעיתון כלכליסט.

ולמי שתהה: מדוע פורום המנהלים של המודיע לא התקיים הקיץ? לבקליינע נודע כי פורום המנהלים של המודיע עשוי להיערך בשלהי חודש חשוון.

אביב הורביץ במאקו פירגן באייטם לקבוצת הוואטסאפ החרדית "מספר הכוכבים 1" שנועדה לסייע לאנשי תקשורת להשיג זה מזה במהירות ובקלות יחסית  תוך עזרה הדדית אך לעיתים מתרחשות תקלות. כך למשל,  עקיבא נוביק ניסה להשיג באמצעות הקבוצה את הטלפון של סופרת הילדים אסתר שטרייט-וורצל, אך נאלץ להתבשר על ידי הקולגות שהיא נפטרה כמעט שנתיים וחצי קודם לכן.

בשבוע שעבר נתקל נתי עטר, עורך בתחנת הרדיו ״קול ברמה", בפדיחה דומה. למאקו הוא תירץ:? אה, נו, שכחתי. הראש שלי היה מבולבל. חיפשתי שר ביטחון לשעבר והתבלבלתי בינו לבין מופז".

ברכות למשה ברדוגו לרגל מינויו לתפקיד היועץ פרלמנטרי אצל חבר הכנסת אורי מקלב.

ומי יצא לנפוש? גדולי הזמר החסידי שבימים אלו שבתה מנגינתם ואין מחריש, ניצלו את הזמן שבין המצרים לתשעת הימים לבלות ולנפוש.

בנופש של יוסי גרז בהרי האלפים בעייירה מורזין, נצפו הרב  בערל סרוצקין, יוסי גרז, ושמוליק מילר.

הצלם המפורסם אריאל רבינסקי, ניצל אף הוא את חופשת החתונות לנפוש עם בני משפחתו באירופה, רבינסקי הצטלם מול כביש השלג- בנורווגיה

צ. פייסבוק
צ. פייסבוק

גם הצלם יעקב נחומי לקח את רעייתו ויצא אף הוא לנפוש בשוויץ .

הזמר רולי דיקמן פגש בסין את מענדי אדרעי בנו של העסקן החבדי לוי אדרעי.
רולי

כוכבי הזמר החסידי ישי לפידות, ועמירן  דביר, אף הם חגגו באירופה.

ואילו בערי וובר, עשה את כל הדרך לישראל בכדי לטעום מהשווארמה הידועה של 'הלו תימן'  סניף ירושלים.

שבוע מתיש עבר על הכתבים הפלילים,  בין דיון למשנהו, משה נוסבאום ולייזר שלזינגר, הצטלמו יחד במסדרונות בית המשפט השלום בראשון לציון. השבוע היה מי שדאג להזכיר כי עורך הדין יצחק אוסדיטשר סירב לטפל בתיק הרב ברלנד בעת שהותו באפריקה תבב"א. אחרי ההקלטות של נוסבאום די מובן למה אוסי הותיר את הזירה המדממת לרחל תורן.

מני קרויס ובני מחלב עבדו שעות נוספות השבוע וניצחו על מלאכת הדוברות התיאום והקישור. בערב שבת הצטלם לסלפי, החתן הטרי מול כלא ניצן.

 

צ. טויטר
צ. טויטר

הכתב ישראל כהן מצליח להתחבב על בכירי הברנז'ה, באחרונה כבש את ליבם של הסטנדאפיסטים חנוך דאום ורשף לוי, שאף טעמו מצ'ולנט חמים ועסיסי.

כל המי ומי ומי הגיעו לחדר סיעת ש"ס לחגוג עם בעריש פילמר את שמחת יום ההולדת, גם שלי יחימוביץ הבינה מי הבחור השולט ברשת, ושמה פעמיה ליום ההולדת של בעריש "הוא אושיה חשובה בתחום הרשתות החברתיות וחשוב לי להתחבר אליו", כתבה.

מזל טוב לחבר מועצת עיריית ירושלים שלמה רוזנשטיין לרגל הולדת הנכד בן לבנו ונכד לחיים מלר מבעלי אולם בית ישראל המחודש.

ברכת מזל"ט חמה ולבבית למנכ"ל ישיבת מיר ברכפלד שעיה גרנדש לרגל שמחת בר המצווה לבנו.

ברכת מזל טוב לזמר מוטי מונק לרגל אירוסיו.

ברכת מזל טוב לצלם האגדי אריאל רבינסקי לרגל אירוסי בתו בשעטו"מ.

מנהג חדש בעיתון משפחה, רגע לאחר שהעיתון יורד לדפוס, מתכנסים כתבי העיתון לשיעור בספרו של ה׳אור החיים׳ הקדוש על הפרשה.

הצלם שלומי כהן ובנו של אריה דרעי (כוכב הטוויטר) יצאו בשישי לבלות בשוק מחנה יהודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.