כשהתקשורת לוחצת על כחלון: "ההמלצות יהיו דרמטיות"

בן כספית: "שר האוצר יודע שהמלצות המשטרה יהיו דרמטיות מאוד", ורטר: "שום צעד כלכלי לא יחלץ את כחלון מהמצר"

חודש לפני פרסום ההמלצות בתקשורת מנסים שוב ללחוץ על כחלון שיפרוש מהממשלה במידה וההמלצות יהיו חמורות. בטורו השבועי של בן כספית במעריב הוא כותב כי "למקורביו כחלון אומר כי ההמלצות לא יהיו כאלה דרמטיות, אך בתוכו שר האוצר יודע שהמלצות המשטרה יהיו דרמטיות מאוד".

כספית ממשיך וכותב בטורו כי ההמלצות יהיו כאלו שיחייבו את כחלון לפרוש מהממשלה, "קמצוץ קיבלנו ברביעי בלילה במהדורת החדשות, בסיפור החדש על התכשיט שבחרה לעצמה "הגברת" ועל ההתרוצצות הממלכתית שהתרחשה כדי להניא את אחד מטייקוני הכיס של המשפחה מלרכוש את אותו התכשיט".הוא כותב. כשארנון מילצ'ן,

הפרשן של הארץ יוסי ורטר סבור אף הוא כי שום צעד כלכלי־חברתי, נטו כזה או נטו אחר, לא יחלצו את כחלון מהמצר. "הוא מצוי בין הפטיש לסדן כשהוא הפטיש והוא הסדן", הוא כותב.

ורטר סבור עוד כי כחלון "היה רוצה להאמין שהשד לא יהיה נורא כל כך. כלומר שעיקר הסיפור המשטרתי ייסוב על אספקת סיגרים ושמפניה (מגעיל ודוחה אבל רבאק, בבני הזוג נתניהו החמדניים עסקינן) כשהתמורה היא אותה ויזה מדוברת לארנון מילצ'ן. אם בכך זה ייגמר, הקואליציה תשרוד. בסוף, יאמר כחלון, זוהי עמדת המשטרה, נמתין להכרעת היועץ המשפטי לממשלה. ורטר מסכם כי "אף נטו או צעד כלכלי כבר לא יחלצו את כחלון מהבוץ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.