"כשזוג חרדי סובל מעקרות אני מאושר"

אמיר חצרוני, ממשיך לשבור שיאים מעל חשבון דף הפייסבוק שלו, תוך כדי שהוא משתף את הגולשים בתחושת "האושר" שלו כאשר הוא שומע על טרגדיות במגזר הדתי – חרדי. { חצרוני לא עוצר}

הפרובקטור אמיר חצרוני, ממשיך לשבור שיאים מעל חשבון דף הפייסבוק שלו, בו הוא שופך את חרצובות לשונו כנגד חרדים ומתנחלים ומגלה את שטנתו הרבה אליהם תוך כדי שהוא משתף את הגולשים בתחושת האושר שלו כאשר הוא שומע על טרגדיות במגזר הדתי – חרדי

.הפעם נראה שהוא באמת הגזים וחצה כל גבול, את הסטטוס הוא פותח במשאלה, " זה נהיה באופנה לבקש מסלבס לכתוב מה גורם להם אושר. ביקשו גם ממני, והדגישו שזה צריך להיות מאמר שהקורא יוכל להתחבר אליו – גם אם הוא מוכר בפיצוציה בעיר פיתוח כושלת ולא איש רוח".

כאן פונה חצרוני אל הגולשיןם ומשתף אותם "בהתלבטות" הקשה, בו הוא מקרין תחושת שמחה כאשר הוא שומע על מנתחלים שנפצעים או חרדים חשוכי ילדים, " זה העמיד אותי בבעיה, כי הדברים שבאמת גורמים לי אושר – למשל כשמתנחלים נפצעים קשה בפיגוע ונאלצים לעזוב את ביתם בשטחים הכבושים לטובת מחלקת הצמחים בבית לוינשטיין; או כשאם חד הורית מפונה מדירת עמידר ולוקחים לה את הילד  כדי שילמד בפנימיה של חיל חימוש וייצא מחסנאי עם פנסיה ולא עבריין כמו אבא; או כשזוג חרדי ירא שמיים סובל מעקרות חסוכת מרפא ולא יכול להביא לעולם עשרה שרצים שומרי תורה ומצוות, זללני קצבאות כפייתיים ומכורים לסופר-דרינק – לא גורמים אושר ל״עמך".

 

חצרוני לא עוצר ומוצא את המכנה המשותף בינו לפשוטי העם,  תוך כדי שהוא ממשיך להתפאר ברמת האינטלגנציה הגבוהה שלו, "הפער בין פשוטי העם לשכבה האינטלקטואלית הצרה שאני חלק ממנה הוא אדיר. לא קל למצוא משהו שמחבר בינינו, אבל נדמה לי שמצאתי. מי מאיתנו לא נהנה לחפוף את הראש בסיומו של יום מפרך? אני מודה שגם אני. למי מאיתנו אין שמפו שהוא מעדיף? בתמונה תוכלו לראות אותי מביט באהבה בשמפו של"י.

גורמים חרדים אומרים ל'קוקר' כי צריך לשים קץ לאמירות ולסטטוסים של האיש, הנציגים החרדים צריכים לפנות בבקשה רשמית לפייסבוק בדרישה להסיר את חשבון המשתמש שלו.

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צריך לבדוק אם סבא שלו לא היה איזה נאצי מסריח והגנים עברו אליו.

  יוסי |
  הגב
 2. מה נבהלים מכל מה שהוא אומר… פשוט הוא צאצא של ערב רב

  שמוליק |
  הגב
 3. הוא איננו פרובקטור, סתם אדם הזקוק לטפול פסיכיאטרי………..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב