כשחיות הג׳ונגל מסיתים נגד מפגיני הפלג הירושלמי – דעה

עשרות אלפי אזרחים בישראל תומכים בחיילת שהתיזה גז פלפל על מפגיני הפלג ומגדפים את החרדים באוצר מילים שלא היה מבייש את השפלים שבחיות הג׳ונגל. דב אייכלר עם כמה תובנות על הפוסט שמעורר סערה

החיילת שהתיזה גז מדמיע לעבר המפגינים אתמול בכביש מספר 1 בירושלים העלתה פוסט לדף הפייסבוק שלה מלא בשקרים – ואת זה ניתן להוכיח לפי הסרטון שהתפרסם. וזה החלק הפחות בעייתי בסיפור. הבעיה: עשרות אלפי אזרחים בישראל שתומכים בה ומגדפים את החרדים באוצר מילים שלא היה מבייש את השפלים שבחיות הג׳ונגל.

כל בחור או בחורה שמקבלים מדים מצבא ההגנה לישראל ונקלעים להפגנות חרדים ולוקחים את החוק לידיים יכולים לספר סיפור שקרי מתובלנת בהרואיות קלושה על ״קשישה שהייתה מוקפת בחרדים ונמצאה בסכנה והיא נכנסה לחלץ אותה ואת עצמה מ״מעגל הגיהנום״ כלשונה בין הנשאר באמצעות גז מדמיע.

נתחיל מזה שלפי הסרטון (וצפיתי בו כמה פעמים) היא עומדת בחוץ על יד הרבה מאוד אנשים שאינם נראים חרדים כלל וכלל ומתוכם החלה להתיז את הגז על המפגינים. שנית: מעולם, בהיסטוריה של מדינת ישראל לא נפצע אזרח ישראלי בהפגנות חרדים. שלא לדבר על מקרים חמורים יותר. כל מידע אחר שתקראו הוא שיקרי, ובגדר תעמולה אנטי חרדית.

האהדה שלה זוכה החיילת ברשת היא תמונת מראה עצובה של שנאה איומה ומוטמעת כל כך בחברה הישראלית נגד הציבור החרדי. החיילת הזאת עוד תזוכה בדין משמעתי בגלל האהדה והטענה הקלושה. כי דמם של החרדים (אם אתם לא מאמינים לי גשו לקרוא שם כמה תגובות-הפקר.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מאמר הזוי וכתב שחי בסרט.

  הסירטון לא רוונטי כלל, סירטון קצר שלא רואים מה היה לפני ומה אחרי, ממתי האמת נקבעת על פי סירטון קטן מזוית אחת.

  גד |
  הגב
 2. היחיד שאומר את האמת כל הכבוד

  כל מי שקרא את הכתבה בבחדרי וככר השבת ( מעניין שלשתיהם אותו כותרת שזה אומר שמישהו מבחוץ מכין את הכתבה ) שזה פשוט מסולף ונוטף אנטישימיות חרדי בצעקת הקוזק הנגזל ורואים בברור שאזרחית מתעלל במפגינים ובכל מקום היו מכניסים אותה לכלא ועוד נותנים לה במה להמשיך בטרור מילולי בושה וחרפה שאלו קוראים לעצמם חרדים אף אחד כבר לא מדבר על זה שכאתר חדשות המינימום אתיקה הוא לא לתפות צד אבל גם אם תפסתם צד יש גבול הקוראים כבר בה להם להקיא

  חיים |
  הגב
 3. אני חרדי ואם היה לי גז גם אני ההייתי משפריץ עליהם בלי להסס

  תפסיקו להתבכיין כל הזמן נמאס מהצביעות

  חרדי דוס בני ברקי |
  הגב
 4. דוב אייכלר עיתונאי ישר עם האמת הצרופה בלי פחד

  יישר כוח ללומדי התורה

  ביתר ירושלים |
  הגב