"כשיבוא המשיח אלביש את האמהות" (וידאו)

הכירו את המעצבת החרדית מירושלים ברכה בן חיים, שמייצרת לבוש שלא פוגע בצניעות, גם לחילוניות וגויות, ויש לה חלום להלביש את האמהות כשמשיח יבוא. צפו בראיון { המעצבת החרדית}

הכירו את ברכה בן חיים חרדית בת 19 מירושלים, שהפכה תחילה למעצבת אופנה בעיקר לציבור החרדי, בן חיים גם זוכה לכותרות בעולם מעיתונאים שמסמנים אותה כקול מרענן, וכיום גם חילוניות פונות אליה לרכוש את הלבוש הצנוע שהיא מעצבת.

סמוך לגיל שבע עשרה כבר עיצבה את הקולקציה הראשונה שלה ונכון להיום היא מלבישה את מובילות דעת הקהל של המגזר הדתי והחרדי וזוכה לכותרות בעולם.

צפו בראיון המלא (באדיבות ערוץ 20)

הקולקציה שלה צנועה מאוד "הכל צנוע ולפי הכללים פשוט הבאתי משהו חדש, צבעוני וחי יותר שלא פוגע בצניעות".

בן חיים מספרת לערוץ 20 איך הכל התחיל: "בהתחלה תפרתי חצאית אחת ואנשים התלהבו אז הכנתי כמה וזה עף. לאחר מכן אחותי עשתה מכירה בביתה והציעה שתמכור חצאיות שלי, התאמתי חולצות וזה התגלגל והתגלגל. כשכולם אמרו לי שהם אוהבים את מה שאני עושה הבנתי שזה מה שאני צריכה לעשות"

על האופנה שהיא מעצבת היא אומרת, "בלי קשר כל אחת צריכה בגד טיפה יותר מכובד וצנוע ואצלנו זה מאד צנוע אבל קליל ככה שכל אחת יכולה להתחבר".

לאחרונה קיבלה התעניינות גדולה מצד היפנים שהגיעו בזכות העיצובים שלה וזכו על הדרך להסברה על אורח החיים החרדי ונחשפו לצד הישראלי בסכסוך הפלסטיני: "כתב העיתון שמסקר את הסכסוך ערבי ישראלי פנה אלי בעקבות חוק שהשתנה ביפן וחיפשו חבר'ה צעירים שבגיל 18 פתחו עסק. בגלל שהם מגיעים מתרבות שונה כשנפגשנו ישבנו והסברתי לו מה זה אומר חרדי, מה הגדרות הצניעות וסקרן אותו לדעת מאיפה הגעתי. הסברתי להם יותר מה זה חרדים. בפגישה השניה שנפגשנו הם התלוו אלי ליום צילום ושם הסברתי להם על האופנה שאני עושה, על הקו שלי".

כשנשאלה בן חיים את מי היא חולמת להלביש? השיבה: "כשיבוא המשיח יש לי חלום להלביש את האמהות הקדושות".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רק שתקח בחשבון שלאימהות הקדושות היה פירסינג באף וצריך להתאים לזה בגד תואם.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב